Ολυμπιακός

28-02-24 18:53

Τέλος, μεγάλη νίκη για Ολυμπιακό!

28-02-24 18:52

94' Τεράστια ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Σενγκέλια εκτελεί το φάουλ από πολύ μακριά, η μπάλα πάει μέσα, όμως ο Πασχαλάκης πετάγεται στο παραθυράκι του και διώχνει εντυπωσιακά. Έσωσε τον Ολυμπιακό!

28-02-24 18:49

93' Φάουλ του Τσικίνιο εκτός περιοχής! Ίσως η τελευταία ευκαιρία του Παναιτωλικού

Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις

28-02-24 18:46

Το γκολ του Ελ Κααμπί για το 1-2

28-02-24 18:43

Ο Παναιτωλικός έχει ανέβει και ψάχνει την ισοφάριση, όμως αφήνει πολλά κενά πίσω!

84' Μακρινό σουτ του Γιόβετιτς, μπλόκαρε ο Τσάβες

28-02-24 18:42

Το γκολ του Ολυμπιακού για το 1-1

28-02-24 18:41

83' Αλεξανδρόπουλος αντί Ζέλσον

28-02-24 18:39

82' Πρόβλημα για τον Ολυμπιακό! Ο Μάρτινς πέφτει μόνος του στον χώρο του κέντρου και δεν μπορεί να συνεχίσει. Μάλλον τράβηγμα...

28-02-24 18:37

79' Γκολ για τον Ολυμπιακό και 1-2! Ο Ελ Κααμπί πιέζει τον Στάγιτς, κλέβει, περνάει τον τερματοφύλακα του Παναιτωλικού και με ψύχραιμο πλασέ στέλνει αργά-αργά την μπάλα στα δίχτυα

28-02-24 18:33

28-02-24 18:32

Επιθετικό του Έσε πάνω στον Τσάβες

28-02-24 18:31

74' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό

73' Κίτρινη κάρτα για τον Βέζο

28-02-24 18:30

Ο Τσικίνιο θα βρει τον Μαρτίνς, που θα κάνει το σουτ, η μπάλα θα κοντράρει στον Τορεχόν και θα πάει στα δίχτυα κάνοντας το 1-1!

28-02-24 18:29

72' Γκολ για τον Ολυμπιακό!

28-02-24 18:27

70' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό με τον Τορεχόν αντί του Χατζηθεοδωρίδη

28-02-24 18:19

67' Διπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό με τους Καρέλη, Ταμπίντζε εκτός και Στάιτς, Ζοάο Πέδρο στις θέσεις τους

28-02-24 18:17

60' Διπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό με τους Σενγκέλια, Τσιγγάρα αντί των Ντίας, Μπουζούκη

28-02-24 18:15

59' Τριπλή αλλαγή για τον Ολυμπιακό με Έσε, Γιόβετιτς, Μαρτίνς αντί των Ιμπόρα, Καμπράλ και Μασούρα

28-02-24 18:11

56' Κίτρινη κάρτα στον Κίνι

28-02-24 18:09

52' Σουτ του Χατζηθεοδωρίδη θα περάσει άουτ

28-02-24 18:08

Επιθετικό φάουλ του Ελ Κααμπί στον Τσάβες

28-02-24 18:07

49' Σουτ από τον Τσικίνιο θα κοντράρει και θα περάσει κόρνερ

28-02-24 18:04

49' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό

28-02-24 17:55

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο!

28-02-24 17:48

28-02-24 17:44

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! Παναιτωλικός - Ολυμπιακός 1-0!

28-02-24 17:43

Απομάκρυναν οι γηπεδούχοι

28-02-24 17:40

42' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό

28-02-24 17:38

28-02-24 17:36

Μάλιστα ο Νίκος Καρέλης πανηγυρίζοντας με τον σκόρερ σήκωσε τη φανέλα του και από μέσα είχε γραμμένο το "28/2" αφιερώνοντας με αυτό τον τρόπο το γκολ στα θύματα από την τραγωδία των Τεμπών!

28-02-24 17:34

Μετά από ωραίο συνδυασμό ο Φρεντ θα σουτάρει μέσα από την περιοχή κάνοντας το 1-0 για την ομάδα του Αγρινίου!

33' Γκολ για τον Παναιτωλικό!

28-02-24 17:32

Επιθετικό φάουλ του Ιμπόρα μετά την εκτέλεση

28-02-24 17:29

30' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Ελ Κααμπί θα βρει με κεφαλιά τον Ιμπόρα που θα κάνει το σουτ μέσα από την περιοχή, αλλά τον Τσάβες να διώχνει δύσκολα σε κόρνερ!

28-02-24 17:28

Απευθείας εκτέλεση από τον Καμπράλ θα περάσει άουτ

28-02-24 17:27

27' Φάουλ για τον Ολυμπιακό σε πλάγια θέση

28-02-24 17:25

25' Νέα διπλή φάση ο Ολυμπιακός. Αρχικά με κεφαλιά του Ελ Καμπί και μετά με προσπάθεια με σουτ.

28-02-24 17:23

23' Νέα καλή στιγμή για τους Ερυθρόλευκους με σουτ του Καμπράλ να περνάει λίγο πάνω από δοκάρι του Τσάβες!

28-02-24 17:22

28-02-24 17:21

21' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό

28-02-24 17:20

19' Νέα ευκαιρία για τους Ερυθρόλευκους! Σουτ του Μασούρα από καλή θέση, θα περάσει ελάχιστα άουτ!

28-02-24 17:17

18' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Γύρισμα του Μασούρα, από τα αριστερά, με τον Ποντένσε να κάνει το γυριστό, αλλά τον Τσάβες να μπλοκάρει

28-02-24 17:12

16' Xωρίς την μεγάλη στιγμή μέχρι στιγμής η αναμέτρηση

28-02-24 17:08

11' Σουτ του Ποντένσε που θα κοντράρει και ο Τσάβες θα μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα

28-02-24 17:01

6' Οι Ερυθρόλευκοι έχουν μπει πιο πιεστικά στον αγώνα έχοντας την κατοχή και προσπαθώντας να δημιουργήσουν φάσεις στην εστία του Παναιτωλικού.

28-02-24 17:00

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

28-02-24 16:46

Η ενδεκάδα του Ολυμπιακού: Πασχαλάκης, Κίνι, Βέζο, Ρέτσος, Ορτέγκα, Ιμπόρα, Τσικίνιο, Ποντένσε, Καμπράλ, Μασούρας, Ελ Κααμπί

28-02-24 16:45

Η ενδεκάδα του Παναιτωλικού: Τσάβες, Οικονόμου, Μαλή, Ταμπίτζε, Μαυρίας, Χατζηθεοδωρίδης, Πέρες, Ντουάρτε, Μπουζούκης, Καρέλης, Ντίας.

28-02-24 16:44

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 17:00, στο Αγρίνιο και θα μεταδοθεί ζωντανά από το Cosmote Sports 1HD.

28-02-24 16:43

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης μεταξύ του Παναιτωλικού με τον Ολυμπιακό για την 25η αγωνιστική της φετινής Super League.