Βόλος

03-03-24 21:25

Τέλος αγώνα: Ολυμπιακός - Βόλος 3-0

03-03-24 21:23

Το γκολ δεν μετρά για χέρι του Ναβάρο πριν η μπάλα φτάσει στον Ποντένσε. Παραμένει το 3-0

03-03-24 21:22

Ο διαιτητής πηγαίνει να δει τη φάση στο VAR

03-03-24 21:21

Ο Ναβάρο επέμεινε μετά από πάσα του Ελ Αραμπί, πήρε κόντρα από αμυντικό και έστρωσε στον Ποντένσε, ο οποίος σκόραρε με δεξί σουτ στην κίνηση

03-03-24 21:19

89' ΓΚΟΛ! 4-0 ο Ολυμπιακός με σκόρερ τον Ποντένσε!

87' ΓΚΟΛ! 3-0 ο Ολυμπιακός με τον Γιόβετιτς! Ο Ελ Αραμπί πρόλαβε τον Κόβατς, έκανε το γύρισμα και ο Γιόβετιτς έστειλε την μπάλα στα δίχτυα με προβολή προ κενής εστίας

03-03-24 21:17

86' Κεφαλιά του Ναβάρο, μπλοκάρει την μπάλα ο Κόβατς

03-03-24 21:15

85' Κεφαλιά του Ράσιτς, η μπάλα άουτ χωρίς να ανησυχήσει τον Τζολάκη

03-03-24 21:14

83' Αλλαγή για τον Βόλο: Ο Ασλανίδης στη θέση του Κόμπα

82' Ο Ελ Αραμπί έχει νέα ευκαιρία για γκολ, αλλά ο Κόβατς αποκρούει το δυνατό σουτ του από το ύψος της μεγάλης περιοχής

03-03-24 21:09

81' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό: Από σέντρα του Μασούρα ο Ελ Αραμπί σούταρε στην κίνηση από το ύψος του πέναλτι. Δεν βρήκε την μπάλα όπως θα ήθελε και την έστειλε άουτ

03-03-24 21:08

77' Κίτρινη κάρτα στον Γιόβετιτς

03-03-24 21:07

76' Αλλαγή για τον Βόλο: Ο Ασεχνούν δίνει τη θέση του στον Τάχατο

03-03-24 21:05

75' Πλασέ του Γιόβετιτς από πλάγια θέση, ο Κόβατς αποκρούει στην κλειστή του γωνία

03-03-24 21:02

73' Δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό: Ναβάρο και Ελ Αραμπί περνούν στο ματς αντί των Τσικίνιο και Ελ Κααμπί

03-03-24 21:00

69' Ο Ποντένσε κλέβει και βγαίνει τετ α τετ, αλλα τον νικά ο Κόβατς, ο οποίος μάλιστα τραυματίστηκε στη συγκεκριμένη φάση, καθώς ο Ποντένσε τον χτύπησε άθελά του. Στη συνέχεια της φάσης ο Γιόβετιτς αστόχησε με εντυπωσιακό ανάποδο ψαλίδι που επιχείρησε

03-03-24 20:52

67' Σουτ του Τσικίνιο, έδιωξε σε κόρνερ ο Κόβατς

60' Τρεις αλλαγές για τον Ολυμπιακό: Μπαίνουν Αλεξανδρόπουλος, Μπιανκόν και Γιόβετιτς. Αποχωρούν Έσε, Ροντινέι και Ρέτσος

03-03-24 20:51

60' Αλλαγή για τον Βόλο: Ο Μπερτόγλιο στη θέση του Ολιβέρα

03-03-24 20:50

Όχι μόνο το γκολ δεν μετρά, αλλά η κίτρινη κάρτα που δέχθηκε ο Ρέτσος σημαίνει πως θα χάσει την πρώτη αγωνιστική στα Πλέι οφ!

Το γκολ δεν μετρά. Φάουλ και κίτρινη κάρτα στον Ρέτσο, παραμένει το 2-0

03-03-24 20:49

O διαιτητής πηγαίνει να δει τη φάση του γκολ στο ριπλέι, για πιθανό φάουλ του Ρέτσου στον Σιέλη

03-03-24 20:48

Από εκτέλεση κόρνερ του Όρτα και κεφαλιά του Ρέτσου η μπάλα χτύπησε στο κεφάλι του Ράσιτς και πήρε ύψος. Ο Μασούρας πρόλαβε την έξοδο του Ράσιτς και με κεφαλιά την έστειλε στα δίχτυα

03-03-24 20:47

56' ΓΚΟΛ! 3-0 ο Ολυμπιακός με τον Μασούρα

03-03-24 20:44

55' Τεράστια ευκαιρία για τον Ολυμπιακό: Σουτ του Τσικίνιο που αποκρούστηκε δύσκολα και στο... ριμπάουντ ο Ελ Κααμπί δεν κάνει καλό κοντρόλ και χάνει την ευκαιρία

03-03-24 20:43

52' Νέα μεγάλη ευκαιρία: Ο Ποντένσε έκλεψε από τον Λούνα και πάσαρε στον Μασούρα, αυτός σούταρε από θέση διαγώνια αριστερά, με τον Κόβατς να αποκρούει και εν συνεχεία να μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια προ του Ποντένσε

03-03-24 20:42

51' Δυνατό σουτ του Όρτα, μπλοκάρει ο Κόβατς

03-03-24 20:39

49' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό: Νέα κεφαλιά του Ποντένσε από τη μικρή περιοχή μετά από σέντρα του Ροντινέι, η μπάλα σκάει στο χορτάρι, παίρνει ύψος και φεύγει πάνω από τα δοκάρια

03-03-24 20:38

47' Κεφαλιά του Ποντένσε, ο Ράσιτς διώχνει με το σώμα

03-03-24 20:37

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

03-03-24 20:22

Αλλαγή για τον Βόλο: Στη θέση του Ντε Καμπς ο Κίτσος

03-03-24 20:21

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο: Ολυμπιακός - Βόλος 2-0 με δύο γκολ του Αγιούμπ Ελ Κααμπί

45+6' ΓΚΟΛ! Ο Ελ Κααμπί σκοράρει από τη βούλα του πέναλτι και κάνει το 2-0 για τον Ολυμπιακό

03-03-24 20:20

Ελ Κααμπί και Ποντένσε τα είπαν μεταξύ τους για λίγο. Τελικά ο Μαροκινός θα αναλάβει την εκτέλεση

Ο Τσαγκαράκης υποδεικνύει πέναλτι για τον Ολυμπιακό!

03-03-24 20:19

Ο Τσαγκαράκης πηγαίνει να δει ο ίδιος τη φάση

03-03-24 20:17

45+4' Ο VAR τσεκάρει μία φάση για πτώση του Ποντένσε στη μεγάλη περιοχή

03-03-24 20:16

45+2' Σουτ του Έσε κοντράρει σε αμυντικό του Βόλου και στη συνέχεια ο ίδιος παίκτης σουτάρει πάνω από τα δοκάρια

03-03-24 20:14

45' Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις

03-03-24 20:08

43' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό: Ο Ορτέγκα σουτάρει δυνατά στη μεγάλη περιοχή και ο Κόβατς διώχνει εντυπωσιακά σε κόρνερ

03-03-24 20:05

37' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ασεχνούν από καλή θέση, πάνω από τα δοκάρια η μπάλα

03-03-24 20:00

34' Ατομική ενέργεια και σουτ του Ροντινέι με το αριστερό, η μπάλα άουτ

03-03-24 19:58

29' Τεράστια ευκαιρία για τον Ολυμπιακό: Ο Μασούρας φεύγει απέναντι από τον Κόβατς και προσπαθεί να πασάρει στον Ελ Κααμπί αντί να πλασάρει. Παρεμβάλλεται αμυντικός και διώχνει σε κόρνερ "κλέβοντας" σίγουρος γκολ από τον Μαροκινό

03-03-24 19:57

Ο Όρτα έκανε χαμηλή σέντρα με το δεξί από την αριστερή πλευρά, ο Ελ Κααμπί βρήκε την μπάλα και με κοντινή προβολή την έστειλε στα δίχτυα του Βόλου

03-03-24 19:55

27' ΓΚΟΛ! 1-0 για τον Ολυμπιακό!

03-03-24 19:51

24' Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Ελ Κααμπί, που πλασάρει σε τετ α τετ τον Κόβατς μετά από μπαλιά του Ποντένσε, αλλά ο γκολκίπερ του Βόλου αποκρούει με τα πόδια

03-03-24 19:48

20' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό: Καταπληκτική κάθετη πάσα του Ποντένσε, ο Ελ Κααμπί φεύγει τετ α τετ με τον Κόβατς και σουτάρει στην κίνηση, στέλνοντας την μπάλα λίγο άουτ

03-03-24 19:46

18' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό: Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ποντένσε, η μπάλα περνά λίγο άουτ

03-03-24 19:42

15' Ο Ορτέγκα επιχειρεί σέντρα-σουτ από πλάγια θέση και η μπάλα φεύγει άουτ. Φωνάζει για κόντρα και κόρνερ ο αμυντικός, άουτ δείχνει ο διαιτητής

11' Δυνατό σουτ του Έσε, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια

03-03-24 19:40

11' Ευκαιρία για τον Βόλο: Από εξαιρετική σέντρα του Ασεχνούν με φάλτσα ο Μωραΐτης δεν κατάφερε να πάρει την κεφαλιά στη μικρή περιοχή και η μπάλα πέρασε άουτ

03-03-24 19:39

10' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό: Σέντρα του Ροντινέι, κοντρόλ και σουτ του Ποντένσε με το αριστερό εντός μεγάλης περιοχής, η μπάλα λίγο άουτ

9' Το παιχνίδι αρχίζει ξανά

03-03-24 19:37

Ο Μασούρας έχει ματώσει, αλλά σηκώνεται και θα συνεχίσει κανονικά στο ματς

03-03-24 19:36

Ο Μπαριέντος σήκωσε πολύ ψηλά το πόδι σε διεκδίκηση με τον Μασούρα, τον βρήκε -ευτυχώς όχι πολύ δυνατά- στο πρόσωπο και αποβάλλεται!

03-03-24 19:34

6' Απευθείας κόκκινη κάρτα για τον Μπαριέντος, με 10 ο Βόλος!

03-03-24 19:32

Ο Έσε σηκώθηκε και το ματς συνεχίζεται

Από πάτημα στον αστράγαλο προήλθε το πρόβλημα του Έσε, με τον Ασεχνούν να βλέπει κίτρινη κάρτα για το μαρκάρισμα

03-03-24 19:31

1' O Έσε είναι πεσμένος στο χορτάρι με πρόβλημα τραυματισμού

03-03-24 19:27