05-03-24 23:55

Καλό σας βράδυ!

Μπάγερν και Παρί στην επόμενη φάση!

05-03-24 23:53

Φινάλε και στην Ισπανία. Η Παρί επικράτησε με 2-1 χάρη σε ''όργια'' του Εμπαπέ και κατάφεραν να βρεθούν στους ''8'' της διοργάνωσης.

Την ίδια ώρα στην Ισπανία οι φίλοι της Σοσιεδάδ έχουν στήσει πάρτι στις εξέδρες και γιορτάζουν την παρουσία τους στους ''16'' του Τσάμπιονς Λιγκ!

05-03-24 23:51

Λήξη αγώνα στη Γερμανία! Μπάγερν Μονάχου - Λάτσιο 3-0 και επιβλητική πρόκριση για τη γερμανική ομάδα.

05-03-24 23:43

Γκολ για τη Ρεάλ Σοσιεδάδ! Μειώνει σε 1-2 και το κατάφερε. Οι Ισπανοί πίεζαν αρκετά λεπτά και κατάφεραν να σκοράρουν επιτέλους.

05-03-24 23:41

05-03-24 23:30

79' Τεράστια επέμβαση του Ντοναρούμα! Ο Ιταλός κίπερ έβγαλε αυτό που απλά δεν... βγαίνει και κράτησε το 0-2.

05-03-24 23:27

71' Δοκάρι για τον Μίλερ και στη συνέχεια φοβερό σουτ του Σανέ καταλήγει λίγο έξω από την εστία!

05-03-24 23:24

Κάπου εδώ τελείωσε η πρόκριση και στο Μόναχο, Μπάγερν και Παρί Σεν Ζερμέν οι πρώτες ομάδες που περνάνε στον προημιτελικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ!

66' ΓΚΟΛ για την Μπάγερν! Ξανά ο Χάρι Κέιν για το 3-0 των Βαυαρών, με τον Άγγλο στράικερ να παίρνει το ριμπάουντ από το σουτ του Σανέ.

05-03-24 23:22

05-03-24 23:20

Η Μπάγερν κυκλοφορεί την μπάλα, προσπαθεί να πιέσει η Λάτσιο.

05-03-24 23:19

Τελειώνει η σεμνή τελετή στην Ισπανία!

05-03-24 23:17

56' ΓΚΟΛ για την Παρί! Ποιος άλλος; Ο Κίλιαν Εμπαπέ βρέθηκε στον ανοιχτό χώρο και σημείωσε το 0-2.

05-03-24 23:15

59' O Γκερέιρο σούταρε για το 3-0 της Μπάγερν, άουτ η μπάλα.

05-03-24 23:13

Η Μπάγερν δεν αφήνει τη Λάτσιο να πάρει ούτε... ανάσα!

05-03-24 23:07

55' Σουτ του Μουσιάλα, άουτ η μπάλα.

05-03-24 23:05

Σέντρα και στην Ισπανία!

05-03-24 23:04

05-03-24 23:02

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο στο Μόναχο!

Όλα έτοιμα για την εκκίνηση του δεύτερου μέρους σε Βαυαρία και Ισπανία!

05-03-24 22:52

05-03-24 22:51

Παραμείνετε στο Live για το ενδιαφέρον δεύτερο μέρος στα παιχνίδια, καθώς και για έξτρα βίντεο!

05-03-24 22:48

Φινάλε στο πρώτο ημίχρονο σε Γερμανία και Ισπανία!

Τα σκορ:

Μπάγερν Μονάχου - Λάτσιο 2-0

Ρεάλ Σοσιεδάδ - ΠΣΖ 0-1

05-03-24 22:42

45+2' ΓΚΟΛ για την Μπάγερν με τον Τόμας Μίλερ! Ο Γερμανός άσος γράφει το 2-0 με ένα πανέξυπνο ''τσίμπημα'' της μπάλας και οι Βαυαροί έχουν σκορ πρόκρισης ενόψει δεύτερου μέρους.

05-03-24 22:41

Η ''καταιγιστική'' Μπάγερν άξιζε το τέρμα, το βρήκε και πλέον υπάρχει απόλυτη ισορροπία καθώς ισοφαρίστηκε το σκορ του πρώτου αγώνα.

05-03-24 22:39

40' Ο Μουσιάλα άγγιξε το 2-0, με τελική εντός περιοχής!

05-03-24 22:37

39' ΓΚΟΛ για την Μπάγερν Μονάχου με τον Χάρι Κέιν! Ο Άγγλος στράικερ γράφει το 1-0 με κεφαλιά, ύστερα από σουτ του Γκερέιρο και νέα δεδομένα στο παιχνίδι.

05-03-24 22:36

37' Τεράστια φάση για τη Λάτσιο! Ο Ιμόμπιλε βρέθηκε μπροστά στον Νόιερ, όμως η κεφαλιά - ''ψαράκι'' που επιχείρησε κατέληξε άουτ και παρέμεινε το 0-0.

05-03-24 22:31

Ο Ντάιερ απείλησε για την Μπάγερν με κεφαλιά, αλλά δε βρήκε εστία.

05-03-24 22:28

29' Πολύ καλή στιγμή για την Παρί, με τον Εμπαπέ να εκτελεί αλλά ο Ρεμίρο απέτρεψε με εντυπωσιακό τρόπο το 0-2!

05-03-24 22:26

Η Μπάγερν πιέζει αρκετά, την ώρα που η Παρί στο έτερο παιχνίδι κάνει συντήρηση δυνάμεων.

05-03-24 22:20

10 τελικές για την Μπάγερν σε μόλις 25 λεπτά!

05-03-24 22:18

Πρόβλημα στα δίχτυα της Σοσιεδάδ, διακόπτει προσωρινά ο Όλιβερ το ματς.

05-03-24 22:15

15' ΓΚΟΛ για την Παρί με τον Κίλιαν Εμπαπέ! Ο Ντεμπελέ σέρβιρε στον συμπατριώτη του, ο ηγέτης των Γάλλων έκανε φοβερή προσποίηση και σημείωσε το 0-1 που συνεπάγεται την πρόκριση της ομάδας του Ενρίκε.

05-03-24 22:11

14' Μακρινό σουτ του Μουσιάλα, το έβγαλε ο Προβεντέλ.

05-03-24 22:07

Κι άλλη φάση για την ΠΣΖ με τον Μπαρκολά, από δημιουργία Εμπαπέ!

05-03-24 22:06

5' Ευκαιρία της Μπάγερν, με τον Σανέ να εκτελεί πάνω στον Προβεντέλ.

05-03-24 22:04

5' Σουτ του Εμπαπέ, άουτ η μπάλα.

05-03-24 22:01

Ο Τραορέ της Σοσιεδάδ έχει τραυματιστεί και αναμένεται να αντικατασταθεί.

05-03-24 21:58

Σέντρα στα ματς!

05-03-24 21:44

Στον αγωνιστικό χώρο οι ομάδες για τα σπουδαία ματς!

15 λεπτά έμειναν για τη σέντρα του αγώνα.

05-03-24 21:40

Οι ενδεκάδες για το παιχνίδι της Γερμανίας:

Μπάγερν Μονάχου (Τόμας Τούχελ): Νόιερ - Κίμιχ, Ντάιερ, Ντε Λιχτ, Γκερέρο - Πάβλοβιτς, Γκορέτσκα - Σανέ, Μίλερ, Μουσιάλα - Κέιν.

Λάτσιο (Μαουρίτσιο Σάρι): Προβέντελ - Μάρουσιτς, Χίλα, Ρομανιόλι, Πελεγκρίνι - Γκεντουζί, Βεσίνο, Αλμπέρτο - Άντερσον, Ιμόμπιλε, Τζακάνι.

05-03-24 21:39

Οι ενδεκάδες για τον αγώνα της Ισπανίας:

Σοσιεδάδ (Αλγκουασίλ, 4-3-3): Ρεμίρο - Τραορέ, Θουμπέλδια, Λε Νορμάν, Γκαλάν - Μέντεζ, Θουμπιμέντι, Μαρίνο - Κούμπο, Μπέκερ, Ογιαρθάμπαλ

Παρί Σεν Ζερμέν (Ενρίκε, 4-3-3): Νταναρούμα - Χακίμι, Μπεράλντο, Ερναντέζ, Νούνο Μέντες - Ζαΐρ Εμερί, Βιτίνια, Ρουίθ - Ντεμπελέ, Μπαρκολά, Εμπαπέ

05-03-24 21:37

Πάμε σιγά - σιγά και στις ενδεκάδες των ομάδων στα δύο ματς.

05-03-24 21:36

Στο πρώτο ζευγάρι προβάδισμα έχουν οι Ιταλοί, οι οποίοι είχαν επικρατήσει με 1-0 στο Ολίμπικο ενώ στο άλλο η παρέα του Κίλιαν Εμπαπέ μπαίνει με αβαντάζ 2 τερμάτων!

Πλούσια δράση σήμερα, καθώς παίζουν οι: Μπάγερν Μονάχου - Λάτσιο και Σοσιεδάδα - Παρί Σεν Ζερμέν.

05-03-24 21:35

Καλησπέρα σας, μαζί θα δούμε τις συναρπαστικές αναμετρήσεις για τη φάση των ''16'' του Τσάμπιονς Λιγκ!