Άρης

03-04-24 20:48

ΛΗΞΗ ΑΓΩΝΑ, 3-0 ο Ολυμπιακός τον Άρη!

03-04-24 20:42

89' ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό, 3-0 ο Ζοάο Καρβάλιο μετά από ασίστ του Ρίτσαρντς.

03-04-24 20:40

84' Καλή φάση για τον Άρη με Φετφατζίδη, άουτ η μπάλα.

Καρβάλιο και Ελ Αραμπί αντί Γιόβετιτς και Κααμπί αντίστοιχα.

03-04-24 20:36

81' Σουτ του Τσικίνιο, άουτ η μπάλα.

Φετφατζίδης αντί Σουλεϊμάνοφ.

03-04-24 20:35

77' Ο Κουέστα απέκρουσε κεφαλιά του Κάρμο.

03-04-24 20:32

77' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό.

03-04-24 20:29

74' Σουτ του Γιόβετιτς, μπλόκαρε ο Κουέστα.

03-04-24 20:27

71' Μασούρας αντί Φορτούνη, Μάρτινς αντί Ποντένσε.

03-04-24 20:20

69' Σουτ του Ροντινέι, αποκρούει ο Κουέστα.

03-04-24 20:19

62' Σουτ του Φορτούνη, μπλόκαρε ο Κουέστα.

03-04-24 20:13

60' ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό, με τον Ποντένσε να κάνει μακρινό σουτ και να σημειώνει το 2-0!

03-04-24 20:06

54' Σουτ του Γιόβετιτς, απέκρουσε ο Κουέστα και έδιωξε σε κόρνερ.

03-04-24 20:04

48' Καλή φάση για τον Ολυμπιακό, με τον Ποντένσε να μην προλαβαίνει να σουτάρει.

Σέντρα στο δεύτερο μέρος.

03-04-24 19:48

Φαμπιάνο, Ζαμόρα και Μανού Γκαρθία εντός γηπέδου. 3 αλλαγές έκανε ο Άκης Μάντζιος.

Μείνετε στο live για το συναρπαστικό δεύτερο μέρος του αγώνα!

03-04-24 19:47

Λήξη ημιχρόνου, Ολυμπιακός - Άρης 1-0!

03-04-24 19:46

45+2' Σουτ του Μορόν, άουτ η μπάλα.

03-04-24 19:44

2 τα λεπτά των καθυστερήσεων.

03-04-24 19:42

44' Κίτρινη κάρτα στον Ζουλ για φάουλ στον Ρίτσαρντς.

Ο κόσμος των ερυθρόλευκων αποθεώνει τον Μαροκινό άσο, τραγουδώντας το όνομά του.

03-04-24 19:40

41' Μπλόκαρε ο Κουέστα το πέναλτι του Αγιούμπ Ελ Κααμπί, ο οποίος το εκτέλεσε α λα Πανένκα!

03-04-24 19:39

Ασύλληπτη ενέργεια από τον Μαροκινό φορ του Ολυμπιακού, έκανε ό,τι ήθελε τον Μπράμπετς και πήρε το πέναλτι και την κίτρινη κάρτα του Τσέχου άσου!

03-04-24 19:38

39' Πέναλτι για τον Ελ Κααμπί!

Ο Κουέστα μπλόκαρε, με τον Άρη να αδυνατεί να κρατήσει την μπάλα.

03-04-24 19:31

38' Κόρνερ για τον "καταιγιστικό" Ολυμπιακό.

03-04-24 19:23

31' Πολύ καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό, με τον Έσε να εκτελεί και τον Ρόουζ να κόβει.

03-04-24 19:20

23' Φάουλ σε πολύ καλό σημείο για τον Ολυμπιακό, που κέρδισε ο Ελ Κααμπί.

03-04-24 19:18

20' Eυκαιρία για τον Ολυμπιακό με τον Κάρμο, ο οποίος αστόχησε σε κεφαλιά.

18' Η μπάλα βρήκε το εξωτερικό μέρος των διχτύων στην προσπάθεια του Φορτούνη.

03-04-24 19:17

17΄Φάουλ σε πολύ καλό σημείο για τον Ολυμπιακό

03-04-24 19:10

16' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό με τον Κουέστα να αποκρούει σε σουτ του Ροντινέι.

03-04-24 19:06

Ο Ολυμπιακός έχει μπει με το πόδι στο γκάζι στην αναμέτρηση και ελέγχει πλήρως το ρυθμό.

6' ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό! Ποιος άλλος; Ο Αγιούμπ Ελ Κααμπί, μετά από εξαιρετική σέντρα του Κώστα Φορτούνη και 1-0 οι ερυθρόλευκοι.

03-04-24 19:02

4' Απείλησε ο Ολυμπιακός με τον Κώστα Φορτούνη, ο οποίος δεν μπόρεσε να σουτάρει.

2' Ευκαιρία του Οντουμπάτζο για τον Άρη, δυνατό σουτ αλλά η μπάλα πέρασε εκτός εστίας.

03-04-24 18:58

Σέντρα στον αγώνα!

03-04-24 18:48

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες!

03-04-24 18:42

10 λεπτά έμειναν για τη σέντρα του μεγάλου ματς.

03-04-24 18:41

Στο -9 οι Θεσσαλονικείς από τον Ολυμπιακό, στο -8 οι Πειραιώτες από την κορυφή. Σημαντικό ματς και για τους δύο το σημερινό.

Άρης: Κουέστα, Οντουμπάζιο, Ρόουζ, Μπράμπετς, Μοντόγια, Ζουλ, Βερστράτε, Σουλεϊμάνοφ, Νταρίντα, Σαβέριο, Μορόν.

03-04-24 18:40

Ολυμπιακός: Τζολάκης, Ρίτσαρντς, Κάρμο, Ρέτσος, Ροντινέι, Έσε, Τσικίνιο, Ποντένσε, Φορτούνης, Γιόβετιτς και Ελ Κααμπί.

03-04-24 18:38

Ας δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων.

Καλησπέρα, μαζί θα δούμε τον ενδιαφέροντα αγώνα μεταξύ του Ολυμπιακού και του Άρη για την 3η αγωνιστική των πλέι οφ του πρωταθλήματος.