Ευχαριστούμε που παρακολουθήσατε μαζί μας την αναμέτρηση! Καλό σας βράδυ!

14-04-24 18:53

Τέλος στην αναμέτρηση! Παναθηναϊκός - Λαμία 3-1

14-04-24 18:51

90+2' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τον Βέρμπιτς αντί του Μπερνάρ που αποθεώνεται

90' Τρία λεπτά επιπλέον χρόνου!

14-04-24 18:49

90' Τριπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με Γερεμέγεφ, Ζέκα, Τζούρισιτς αντί των Ιωαννίδη, Τσέριν, Μπακασέτα

14-04-24 18:47

Μετά από κάθετη πάσα ο Μπερνάρ θα μπει στην περιοχή και με φοβερό πλασέ θα κάνει το 3-1 "κλειδώνοντας" τη νίκη των Πρασίνων!

14-04-24 18:45

87' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

14-04-24 18:44

Δυνατή εκτέλεση από τον Μπερνάρ θα περάσει άουτ

14-04-24 18:42

84' Φάουλ για τον Παναθηναϊκό σε πλάγια θέση

14-04-24 18:39

14-04-24 18:37

79' Συνεχίζεται ο αγώνας με ελεύθερο μετά από διακοπή για τραυματισμό του Γεντβάι

14-04-24 18:35

77' Κόρνερ για τη Λαμία

14-04-24 18:33

73' Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με το σουτ του Μπακασέτα μετά από γύρισμα να μπλοκάρεται από τον Κοσέλεφ

14-04-24 18:32

Με σύστημα 4-3-3 ο Παναθηναϊκός πλέον

71' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τον Παλάσιος στη θέση του Σπόραρ

14-04-24 18:29

70' Διπλή αλλαγή για τη Λαμία με τους Στάνκο, Τσούκαλο αντί των Νούνιες, Σιμόν

14-04-24 18:28

69' Κίτρινη κάρτα στον Σιμόν για διαμαρτυρία

14-04-24 18:21

67' Μακρινό σουτ του Σιμόν που πέρασε πολύ ψηλά.

Ο Μπερνάρ θα εκτελέσει εκπληκτικά φάουλ έξω από την περιοχή και θα κάνει το 2-1!

14-04-24 18:19

60' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

14-04-24 18:18

58' Κίτρινη κάρτα στον Κοσέλεφ για καθυστερήσεις

14-04-24 18:17

58' Ευκαιρία για τους Πράσινους με σουτ του Τσέριν, έξω από την περιοχή να φεύγει λίγο άουτ

14-04-24 18:16

56' Διπλή αλλαγή για τη Λαμία με Τόσιτς, Βασιλαντωνόπουλο αντί των Λέικ, Τσιλούλη

56' Κεφαλιά του Αράο στο πρώτο δοκάρι θα περάσει άουτ

14-04-24 18:15

55' Νέο κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

14-04-24 18:14

55' Αλλαγή για τη Λαμία με τον Σίντκλεϊ αντί του τραυματία Αμαράλ

14-04-24 18:13

54΄Φάουλ για τον Παναθηναϊκό σε καλό σημείο

Έδιωξαν οι φιλοξενούμενοι μετά την εκτέλεση του κόρνερ

14-04-24 18:09

53' Νέα ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με το σουτ του Μπακασέτα να κοντράρει και να φεύγει κόρνερ

14-04-24 18:08

48' Κεφαλιά του Ακαϊντίν θα μπλοκάρει ο Κοσέλεφ

Νέο κόρνερ για τους Πράσινους

14-04-24 18:06

47' Σουτ του Τσέριν που θα κοντράρει και θα περάσει κόρνερ

14-04-24 17:50

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο!

14-04-24 17:48

14-04-24 17:46

Τέλος πρώτου ημιχρόνου! Παναθηναϊκός - Λαμία 1-1

45' Δύο λεπτά επιπλέον χρόνου στο πρώτο ημίχρονο

14-04-24 17:45

45' Απευθείας μακρινή εκτέλεση φάουλ από τον Μπακασέτα θα περάσει άουτ

14-04-24 17:44

44' Κίτρινη κάρτα στον Τζανετόπουλο για φάουλ στον Ιωαννίδη

14-04-24 17:41

42' Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Ιωαννίδης θα βρει με κάθετη τον Σπόραρ που θα περάσει τον Κοσέλεφ, αλλά το πλασέ του από πλάγια θέση θα σταματήσει στο κάθετο δοκάρι και θα περάσει άουτ!

14-04-24 17:39

40' Σουτ του Αμαράλ θα περάσει άουτ

14-04-24 17:37

38' Τεράστια χαμένη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Γύρισμα του Ιωαννίδη στον Μπερνάρ που ολομόναχος απέναντι από τον Κοσέλεφ θα σουτάρει άουτ!

14-04-24 17:35

14-04-24 17:33

33' Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, με σουτ από τον Μπακασέτα να κοντράρει, ενώ στη συνέχεια ο Κοσέλεφ θα μπλοκάρει ψαλιδάκι του Σποραρ

14-04-24 17:31

32' Σουτ του Σπόραρ θα περάσει άουτ

14-04-24 17:30

30' Δυνατό σουτ του Τσέριν θα περάσει άουτ

30' Δυνατό γύρισμα του Μπακασέτα με την μπάλα να κοντράρει και να περνάει ξανά κόρνερ

14-04-24 17:26

29' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

14-04-24 17:20

14-04-24 17:19

Μετά από φάση διαρκείας και σέντρα του Αράο, ο Τσέριν με σουτ στην κίνηση στο δεύτερο δοκάρι θα κάνει το 1-1!

14-04-24 17:17

18' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

14-04-24 17:16

Απομάκρυναν οι αμυντικοί της Λαμίας σε πλάγιο άουτ

14-04-24 17:15

15' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό μετά από κόντρα σε κεφαλιά του Ιωαννίδη

14-04-24 17:14

Μετά από λάθος του Κώτσιρα ο Σλίβκα θα πάρει την μπάλα και με σουτ έξω από την περιοχή θα κάνει το 0-1!

14' Γκολ για τη Λαμία!

14-04-24 17:06

13' Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Γύρισμα του Σπόραρ μέσα στην περιοχή, με τον Ιωαννίδη να πλασάρει με το αριστερό, αλλά την μπάλα να περνάει άουτ!

14-04-24 17:01

5' Χωρίς φάσεις τα πρώτα λεπτά του αγώνα

14-04-24 16:58

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

14-04-24 16:48

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

14-04-24 16:40

Διαιτητής της αναμέτρησης είναι ο Τάσος Παπαπέτρου. Βοηθοί του οι Κωσταράς και Απτόσογλου. Τέταρτος ο Τσιάρας. Στο VAR βρίσκονται οι Ευαγγέλου και Νικολαΐδης.

14-04-24 16:39

Στο παιχνίδι των δύο ομάδων στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος Παναθηναϊκός και Λαμία είχαν μείνει στο 2-2.

14-04-24 16:38

Υπενθυμίζουμε πως σήμερα η Θύρα 13 θα είναι κλειστή εξαιτίας της τιμωρίας της ΔΕΑΒ.

Η ενδεκάδα της Λαμίας: Κοσέλεφ, Τζανετόπουλος, Κορνέζος, Τζανδάρης, Νούνιες, Σλίβκα, Σιμόν, Μάλτσι, Τσιλούλης, Αμαράλ, Λέικ.

14-04-24 16:37

H ενδεκάδα του Παναθηναϊκού: Ντραγκόφσκι, Ακαϊντίν, Γεντβάι, Αράο, Κώτσιρας, Χουάνκαρ, Τσέριν, Μπακασέτας, Μπερνάρντ, Σπόραρ, Ιωαννίδης.

14-04-24 16:36

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 17:00, στη Λεωφόρο και θα μεταδοθεί ζωντανά από το Cosmote Sports 1HD.

14-04-24 16:35

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης του Παναθηναϊκού με τη Λαμία για την 5η αγωνιστική των play off στην φετινή Super League.