Λαμία

0:5

Παναθηναϊκός

21-04-24 18:49

92' Λήξη του αγώνα. Ο Παναθηναϊκός περνά με 5-0 από τη Λαμία για την 6η αγωνιστική των playoffs

21-04-24 18:46

90' Μόλις δύο λεπτά οι καθυστερήσεις στο ματς

21-04-24 18:38

83' Μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία! Ο Τσούκαλος έκανε το γύρισμα στον Τσιλούλη, ο οποίος έκανε την προβολή χωρίς καλή ισορροπία στο σώμα του. Ο Λοντίγκιν απέκρουσε εντυπωσιακά και κράτησε το μηδέν. Μάλιστα ο Τσιλούλης συνεχάρη τον γκολκίπερ των πράσινων για την επέμβαση.

21-04-24 18:37

Δείτε τα τρία γκολ του Παναθηναϊκού για το 0-3, 0-4 και 0-5!

21-04-24 18:36

77' Έξω ο Μάλιτσι, μέσα ο Τσούκαλος για τη Λαμία

21-04-24 18:35

Ο Μαντσίνι ψάχνει το γκολ από τη στιγμή που μπήκε...

21-04-24 18:32

75' Κίτρινη κάρτα στον Γεντβάι, για φάουλ στον Κοντονίκο

71' Αλλαγή για τον ΠΑΟ. Ο Ιωαννίδης δίνει τη θέση του στον Σπόραρ.

21-04-24 18:24

65' Πλασέ του Μαντσίνι θα μπλοκάρει ο Κοσέλεφ

21-04-24 18:22

64' Σουτ του Μάλτσι θα περάσει άουτ

21-04-24 18:21

63' Τριπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τους Μαντσίνι, Μλαντένοβιτς, Βιλένα αντί των Μπακασέτα, Χουάνκαρ, Ακαϊντίν

21-04-24 18:20

62' Διπλή αλλαγή για τη Λαμία με τους Στάνκο, Κοντονίκο αντί των Τζανδάρη, Κορνέζου

21-04-24 18:19

Τρομερά πράγματα από τους Πράσινους στο δεύτερο ημίχρονο με τον Ιωαννίδη να κάνει ωραία κίνηση και μετά από προσποίηση να κάνει με σουτ το 0-5 σημειώνοντας το δεύτερο γκολ του στο παιχνίδι!

21-04-24 18:18

61' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

21-04-24 18:17

59' Μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία με τον Λοντίγκιν να σταματάει σουτ από τον Τσιλούλη!

Ο Βέρμπιτς μπαίνει ωραία στην περιοχή, πασάρει στον Λημνιό, αυτός κάνει το σουτ και η μπάλα βρίσκει στα σώματα με τον Μπακασέτα να έρχεται και να κάνει το 0-4 με σουτ!

21-04-24 18:15

57' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

21-04-24 18:14

56' Φοβερή κίνηση από τον Ιωαννίδη με τον Κορνέζο να τον κόβει τελευταία στιγμή πριν σουτάρει απέναντι από τον Κοσέλεφ

21-04-24 18:13

Μετά την εκτέλεση κόρνερ από τον Μπακασέτα ο Ιωαννίδης με φοβερή κεφαλιά θα κάνει το 0-3!

21-04-24 18:12

54' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

54' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

21-04-24 18:04

51' Πλασέ από τον Βέρμπιτς θα περάσει άουτ

21-04-24 18:03

46' Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

21-04-24 18:01

46' Διπλή αλλαγή για Λαμία με τους Μαρτίνεθ, Σίντλεϊ στις θέσεις των Αμαράλ, Λέικ

21-04-24 17:55

21-04-24 17:48

21-04-24 17:47

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! Λαμία - Παναθηναϊκός 0-2

21-04-24 17:45

45' Δύο λεπτά επιπλέον χρόνου

O Iωαννίδης θα κάνει ακόμα μια πολύ ωραία κίνηση και θα γυρίσει στον Μπακασέτα, που με σουτ μέσα από την περιοχή θα κάνει το 0-2!

21-04-24 17:44

44' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

21-04-24 17:42

Συνεχίζεται η αναμέτρηση

21-04-24 17:38

44' Νέα διακοπή στο παιχνίδι με Γεντβάι και Νούνιες στο έδαφος

21-04-24 17:36

37' Κεφαλιά του Κορνέζου θα μπλοκάρει ο Λοντίγκιν

21-04-24 17:32

36' Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με σουτ του Ιωαννίδη από πολύ δύσκολη θέση θα περάσει άουτ

21-04-24 17:30

31' Κεφαλιά του Ακαϊντίν μετά από εκτέλεση φάουλ του Μπακασέτα θα περάσει άουτ

21-04-24 17:29

30' Συνεχίζεται ο αγώνας

21-04-24 17:28

28' Διακοπή στο παιχνίδι με τον Βασιλαντωνόπουλο να είναι στο έδαφος

21-04-24 17:24

21-04-24 17:23

Γύρισμα του Ιωαννίδη στον Λημνιό, που θα σουτάρει, όμως η μπάλα θα σταματήσει στο δοκάρι του Κοσέλεφ, με τον Βέρμπιτς να παίρνει το ριμπάουντ και σε κενή εστία να κάνει το 0-1!

21-04-24 17:21

23' Γκολ για τον Παναθηναϊκό!

21' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό με τον Βέρμπιτς στη θέση του τραυματία Μπερνάρ

21-04-24 17:18

20' Διακοπή στον αγώνα με τον Μπερνάρ να είναι στο έδαφος και να δείχνει ότι δεν μπορεί να συνεχίσει

Μπλόκαρε την εκτέλεση του Μπακασέτα ο Κοσέλεφ

21-04-24 17:17

18' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό

21-04-24 17:12

17' Οι Αϊτόρ και Μαντσίνι σηκώθηκαν για ζέσταμα γιατί έχει ενοχλήσεις ο Μπερνάρ

21-04-24 17:10

12' Νέα προσπάθεια του Τσιλούλη που ξανά δεν θα βρει στόχο

21-04-24 17:05

9' Σουτ του Τσιλούλη από πλάγια θέση θα περάσει άουτ

21-04-24 17:02

4' Πρώτη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με σουτ του Μπακασέτα, μετά από πάσα του Ιωαννίδη να αποκρούει ο Κοσέλεφ, ενώ ο Βασιλαντονόπουλος θα απομακρύνει πριν τον Μπερνάρ

21-04-24 17:00

21-04-24 16:58

1' Σέντρα στην αναμέτρηση!

21-04-24 16:57

Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες

21-04-24 16:56

Πάνω από 3.000 είναι οι φίλοι του Παναθηναϊκού που βρίσκονται στις εξέδρες του «Αθανάσος Διάκος»

21-04-24 16:45

Στην αναμέτρηση των δύο ομάδων, την προηγούμενη αγωνιστική οι Πράσινοι είχαν επικρατήσει με 3-1 στη Λεωφόρο.

Η ενδεκάδα της Λαμίας: Κοσέλεφ, Βασιλαντωνόπουλος, Τζανετόπουλος, Κορνέζος, Αμαράλ, Τζανδάρη, Σλίβκα, Νιούνιες, Τσιλούλης, Λέικ, Μάλτσι.

21-04-24 16:24

Η ενδεκάδα του Παναθηναϊκού: Λοντίγκιν, Κώτσιρας, Γεντβάι, Ακαϊντίν, Χουάνκαρ, Αράο, Τσέριν, Μπερνάρ, Λημνιός, Μπακασέτας, Ιωαννίδης.

21-04-24 16:23

Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος να ξεκινήσει στις 17:00 στο "Αθ. Διάκος" και θα μεταδοθεί ζωντανά από το Cosmote Sports 1HD.

21-04-24 16:22

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης της Λαμίας με τον Παναθηναϊκό για την 6η αγωνιστική των φετινών play off της Super League.