ΠΑΟΚ

24-04-24 19:11

Τέλος της αναμέτρησης: Λαμία - ΠΑΟΚ 1-1

24-04-24 19:10

90+12' Κεφαλιά του Μιχαηλίδη, δεν είναι καλή

24-04-24 19:08

Τρέχουν στον ΠΑΟΚ για δεύτερο γκολ

90+10'  Γκολ για τον ΠΑΟΚ και 1-1! Ο Ντεσπόντοφ έκανε τη σέντρα και ο Σβαμπ ολομόναχος με κεφαλιά σκόραρε

24-04-24 19:07

Είμαστε στο 99' και η μπάλα στα πόδια της Λαμίας...

24-04-24 19:04

90+6' Κίτρινη ο Νούνιες

24-04-24 19:02

"Πουλημένε, πουλημένε" φωνάζουν οι οπαδοί της Λαμίας για τον διαιτητή

94' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Ντεσπόντοφ εκτελεί το φάουλ, η μπάλα φεύγει πάνω από την εστία

24-04-24 19:01

93' Φάουλ έξω από τη μεγάλη περιοχή για τον ΠΑΟΚ

24-04-24 19:00

90+1' Κόκκινη για τον Αμαράλ, με 10 παίκτες η Λαμία!

24-04-24 18:54

86' Τερεζίου αντί του εξουθενωμένου Σλίβκα.

24-04-24 18:52

84' Σουτ του Τόσιτς, μπλόκαρε εύκολα ο Κοτάρσκι.

24-04-24 18:49

24-04-24 18:48

Κερδίζει διαδοχικά κόρνερ ο ΠΑΟΚ

24-04-24 18:45

76' Αμαράλ αντί του Σίντκλεϊ για τη Λαμία.

24-04-24 18:43

75' Μουργκ αντί Οζντόεφ.

74' Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Μιχαηλίδη, από το κόρνερ που εκτέλεσε ο Ντεσπόντοφ.

24-04-24 18:37

69' Και Ότο αντί Σάστρε για τον ΠΑΟΚ.

68' Τόσιτς αντί Κοντονίκου.

24-04-24 18:29

60' Σουτ του Τζανδάρη, άουτ η μπάλα.

24-04-24 18:27

59' Φοβερή φάση για τον ΠΑΟΚ! Ο Ντεσπόντοφ έκανε σέντρα ακριβείας, ο Μπράντον Τόμας έκανε κεφαλιά - "ψαράκι" αλλά η μπάλα δε βρήκε την εστία του Κοσέλεφ.

24-04-24 18:25

56' Τάισον, Μπράντον Τόμας και Μπάμπα αντί των Σοάρες, Σαμάτα και Κωνσταντέλια.

24-04-24 18:24

55' Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Σάστρε εκτέλεσε το πλάγιο, ο Μάρκος Αντόνιο σούταρε από πανδύσκολη γωνία και ο Κοσέλεφ έδιωξε την μπάλα σε κόρνερ.

24-04-24 18:22

24-04-24 18:21

Μαζεμένες αλλαγές ετοιμάζει ο Ραζβάν Λουτσέσκου.

24-04-24 18:20

Ο ΠΑΟΚ προσπαθεί να βρει το τέρμα της ισοφάρισης, όμως δεν το έχει καταφέρει ακόμα.

24-04-24 18:18

24-04-24 18:13

Σέντρα στο δεύτερο μέρος του αγώνα στη Λαμία!

24-04-24 18:12

Ο Στάνκο αντί του Κορνέζου για τη Λαμία πριν την έναρξη του δεύτερου μέρους.

24-04-24 17:56

Μείνετε στο Live, για το συναρπαστικό δεύτερο ημίχρονο και για περισσότερα βίντεο από τον αγώνα.

24-04-24 17:55

Λήξη πρώτου μέρους, Λαμία - ΠΑΟΚ 1-0!

45+6' Ο Κοντονίκος παραλίγο να πετύχει γκολάρα, για το 2-0 της Λαμίας αλλά το σουτ του πέρασε λίγο άουτ.

24-04-24 17:53

45+4' ΓΚΟΛ για τη Λαμία! Στην τελευταία φάση του πρώτου μέρους, ο Σιμόν έκανε τη σέντρε, ο Μάλτσι έστρωσε την μπάλα στον Σλίβκα και αυτός με το πλασέ έγραψε το 1-0.

24-04-24 17:52

24-04-24 17:50

45+2' Φοβερή κεφαλιά του Κεντζιόρα από το χτύπημα του Ντεσπόντοφ, αλλά ο Κοσέλεφ επέδειξε τα καλά του αντανακλαστικά.

24-04-24 17:49

45+1' Κίτρινη κάρτα στον Κοντονίκο για τράβηγμα στον Αλί Σαμάτα.

4 τα λεπτά των καθυστερήσεων.

24-04-24 17:46

43' Κόρνερ για τη Λαμία.

24-04-24 17:45

41' Σέντρα του Ντεσπόντοφ, σουτ του Μάρκος Αντόνιο αλλά η μπάλα έμεινε ζωντανή με τον Σαμάτα να μην προλαβαίνει να κερδίσει την μπάλα.

24-04-24 17:42

38' Σέντρα του Σιμόν, αλλά ο Σλίβκα παρότι πήρε κεφαλιά δεν μπόρεσε να σημαδέψει την εστία του Κοτάρσκι.

24-04-24 17:39

35' Πεσμένος στο χόρτο ο Σιμόν, ο οποίος χτύπησε από την κόντρα που είχε με τον Μάρκος Αντόνιο.

24-04-24 17:34

30' Μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία! Ο Ρούμπεν Μαρτίνεθ συνεργάστηκε άψογα με τον Μάλτσι, αλλά το σουτ του Ισπανού βγήκε λίγο έξω με τον Κοτάρσκι να ανησυχεί.

24-04-24 17:33

29' Τεράστια φάση για τον ΠΑΟΚ! Ο Σάστρε έκανε την τέλεια σέντρα, αλλά ο Οζντόεφ δεν κατάφερε να πιάσει την κεφαλιά όπως έπρεπε και η μπάλα κατέληξε εκτός εστίας του Κοσέλεφ.

24-04-24 17:30

26' Ο Μάρκος Αντόνιο έστρωσε την μπάλα στον Κωνσταντέλια, αλλά αυτός δεν έκανε σωστό κοντρόλ και έχασε την ευκαιρία να εκτελέσει για το 0-1.

24-04-24 17:28

Μικρή διακοπή στο 24' για να δροσιστούν οι ποδοσφαριστές των δύο ομάδων, καθώς υπάρχει έντονη ζέστη.

24-04-24 17:25

Η Λαμία βάζει δύσκολα στον ΠΑΟΚ, μιας και πλέον αρχίζει και ανεβαίνει μέτρα και γίνεται απειλητική για την άμυνα του Δικέφαλου του Βορρά.

24-04-24 17:19

16' Σουτ του Ντεσπόντοφ, κόντραρε στον Τζανδάρη και η μπάλα βγήκε κόρνερ.

24-04-24 17:18

Ικανοποιημένος ο Βόκολος από όσα βλέπει, καθώς η ομάδα του έχει κλείσει τους διαδρόμους για την εστία του Κοσέλεφ.

24-04-24 17:13

10' O Kοντονίκος επιχείρησε να αιφνιδιάσει τον Κοτάρσκι από τη μέση του γηπέδου!

24-04-24 17:12

Στο έδαφος ο Κοντονίκος λόγω χτυπήματος στο κεφάλι, διακόπτεται το ματς προσωρινά με εντολή του ρέφερι.

24-04-24 17:11

7' Σουτ του Μάρκος Αντόνιο, μπλόκαρε ο Κοσέλεφ χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα.

Ελέγχει απόλυτα το ρυθμό ο ΠΑΟΚ, με τη Λαμία να είναι εγκλωβισμένη στο δικό της μισό.

24-04-24 17:07

4' Φάουλ για τον ΠΑΟΚ σε καλό σημείο.

24-04-24 17:05

Κεφαλιά του Οζντόεφ, άουτ η μπάλα.

24-04-24 17:04

1' Kόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

24-04-24 17:03

Ο Σωτήρης Τσιλούλης είχε πρόβλημα της τελευταίας στιγμής και τη θέση του πήρε ο Κοντονίκος.

24-04-24 17:02

Σέντρα στο ματς!

24-04-24 17:01

Όρκο νίκης δίνουν οι παίκτες του ΠΑΟΚ πριν την εκκίνηση του αγώνα!

24-04-24 16:59

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες!

24-04-24 16:56

Υπάρχουν και ορισμένοι φίλοι του ΠΑΟΚ, που βρίσκονται πίσω από το ένα τέρμα.

Οι οργανωμένοι του ΠΑΣ Λαμία έχουν αποφασίσει να απέχουν από το πέταλο απόψε, καθώς στο ματς με τον Παναθηναϊκό η διοίκηση τους έβγαλε από τις καθιερωμένες θέσεις τους.

24-04-24 16:41

20 λεπτά έμειναν για τη σέντρα του παιχνιδιού στη Λαμία.

24-04-24 16:37

ΠΑΣ Λαμία: Κοσέλεφ, Σιμόν, Κορνέζος, Γιαννούτσος, Σίντκλεϊ, Τζανδάρης, Νούνιες, Σλίβκα, Μαρτίνεθ, Τσιλούλης, Μάλτσι.

24-04-24 16:36

Ας δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων.

24-04-24 16:33

Ο Ραζβάν Λουτσέσκου επιλέγει να προχωρήσει σε εκτενέστατο ροτέισον, ενώ ο Λεωνίδας Βόκολος δεν έχει τον Άνταμ Τζανετόπουλο για το παιχνίδι αυτό.

24-04-24 16:30

Καλησπέρα σας, μαζί θα δούμε τον σημαντικό αγώνα της Λαμίας με τον ΠΑΟΚ για το ματς που ανοίγει την 7η αγωνιστική των πλέι οφ του πρωταθλήματος.