Γκολ του Ράκιτιτς, 4-3 και η Κροατία είναι στα ημιτελικά!!!

Ψύχραιμο πέναλτι του Κουζιάεφ και 3-3 η Ρωσία

07-07-18 23:48

Σκοράρει ο Βίντα και 3-2 η Κροατία!

2-2 για τη Ρωσία με τον Ιγκνασέβιτς

07-07-18 23:47

Πάρα πολύ τυχερός ο Μόντριτς, σκοράρει με τη βοήθεια του δοκαριού, παρά το γεγονός ότι ακούμπησε ο Ακινφέεφ! 2-1 η Κροατία

07-07-18 23:46

Τραγικό πέναλτι του Φερνάντες, που στέλνει την μπάλα άουτ!

07-07-18 23:45

Πέφτει στη γωνία ο Ακινφέεφ και αποκρούει το πέναλτι του Κόβατσιτς!

07-07-18 23:44

1-1 για τη Ρωσία με τον Τζαγκόεφ

Ωραίο πέναλτι του Μπρόζοβιτς και 1-0 η Κροατία!

07-07-18 23:43

Αποκρούει το πέναλτι του Σμόλοφ ο Σούμπασιτς

07-07-18 23:36

Πρώτη θα σουτάρει η Ρωσία

07-07-18 23:34

Τέλος και στην παράταση: Ρωσία - Κροατία 2-2 και η πρόκριση θα κριθεί στα πέναλτι!

07-07-18 23:31

119' Πολύ καλό σουτ του Ζόμπνιν, πέφτει και μπλοκάρει δύσκολα ο Σούμπασιτς

07-07-18 23:30

Όλο το γήπεδο στο πόδι, αφού ο Φερνάντες παίρνει την κεφαλιά στην καρδιά της άμυνας από εκτέλεση φάουλ του Τζαγκόεφ και με κεφαλιά ισοφαρίζει!

07-07-18 23:29

115' ΓΚΟΛ! 2-2 η Ρωσία με τον Μάριο Φερνάντες!

07-07-18 23:28

113' Κίτρινη στον Πίβαριτς για χέρι

07-07-18 23:27

113' Σωτήρια επέμβαση του Σούμπασιτς από σέντρα του Σμόλοφ στο δεύτερο δοκάρι.

07-07-18 23:21

111' Δυνατό σουτ του Κουζιάεφ, μπλοκάρει ο Σούμπασιτς!

07-07-18 23:18

Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος της παράτασης

Λήξη στο πρώτο ημίχρονο της παράτασης

30-11--1 00:00

07-07-18 23:15

Τελικά η FIFA διόρθωσε το λάθος της και χρέωσε το γκολ στον Βίντα.

07-07-18 23:13

Δείτε το 2-1 της Κροατίας:

07-07-18 23:12

Οι διοργανωτές του Μουντιάλ έχουν χρεώσει το γκολ στον Τσόρλουκα, αλλά δεν είναι σίγουρο ότι έχει ακουμπήσει την μπάλα.

102' 4η αλλαγή για τη Ρωσία: Ο Τζαγκόεφ στη θέση του Γκολόβιν

07-07-18 23:10

Από εκτέλεση κόρνερ του Μόντριτς, ο Βίντα πήρε την κεφαλιά, με την μπάλα να μην έχει πολλή δύναμη αλλά να περνάει από όλους και να καταλήγει στα δίχτυα!

101' ΓΚΟΛ! 2-1 η Κροατία με τον Βίντα!!!!

07-07-18 23:07

100' Έχει πρόβλημα και ο Μάντζουκιτς, ο οποίος συνεχίζει με νύχια και με δόντια!

07-07-18 23:05

97' Ο Βρσάλικο δεν μπορεί να συνεχίσει και τη θέση του παίρνει ο Τσόρλουκα

07-07-18 23:00

95' Ο Βρσάλικο έχει πρόβλημα τραυματισμού

07-07-18 22:55

Ξεκίνησε η παράταση

07-07-18 22:53

Λήξη κανονικής διάρκειας: Ρωσία - Κροατία 1-1 και πάμε στην παράταση!

07-07-18 22:50

94' Πονηρό σουτ του Σμόλοφ από πλάγια θέση, σε ετοιμότητα ο Σούμπασιτς

Ο Σούμπασιτς φάνηκε να έχει υποστεί τράβηγμα πριν λίγο, αλλά σηκώθηκε

07-07-18 22:48

5 λεπτά οι καθυστερήσεις

88' Ο Κόβασιτς θα μπει στο παιχνίδι αντί του Κράμαριτς.

07-07-18 22:36

79' Αλλαγή για τη Ρωσία: Ο Γκαζίνσκι στη θέση του Τζιούμπα

07-07-18 22:34

76' Διπλή ευκαιρία για την Κροατία, με τα σουτ του Μόντριτς και του Βρσάλικο να κοντράρουν αμφότερα στα σώματα των αμυντικών

07-07-18 22:32

74' Ο Πίβαριτς στη θέση του Στρίνιτς για την Κροατία

07-07-18 22:26

72' Μεγάλη ευκαιρία για τη Ρωσία! Από τη σέντρα του Φερνάντες ο Ερόκιν πήρε την κεφαλιά λίγο έξω από τη μικρή περιοχή, αλλά έστειλε την μπάλα άουτ.

07-07-18 22:23

67' 2η αλλαγή για τη Ρωσία: Ο Σμόλοφ στη θέση του Τσέρισεφ

07-07-18 22:22

63' Εκτός αγώνα ο Πέρισιτς που είχε το δοκάρι νωρίτερα, μέσα ο Μπρόζοβιτς.

07-07-18 22:20

62' Κεφαλιά του Τζιούμπα έπειτα από κόρνερ, είναι χλιαρή και καταλήγει στα χέρι του Σούμπασιτς.

07-07-18 22:11

60' Δοκάρι για την Κροατία! Μετά από φάση διαρκείας η μπάλα κατέληξε στον Πέρισιτς,αυτός έκανε το κοντρόλ και σούταρε από το ύψος του πέναλτι, αλλά "σημάδεψε" το δεξί κάθετο δοκάρι!

07-07-18 22:09

52' Ωραίο γυριστό σουτ του Κράμαριτς, μπλοκάρει ο Ακινφέεφ.

07-07-18 22:04

50' Έχουν μπει πιο δυναμικά οι Κροάτες στο δεύτερο μέρος.

07-07-18 21:40

Ο Μάντζουκιτς μπήκε στην περιοχή, με τους Ρώσους αμυντικούς να τον... κοιτάζουν. Έβγαλε τη σέντρα και ο Κράμαριτς σκόραρε με κεφαλιά από κοντά!

07-07-18 21:38

39' ΓΚΟΛ! 1-1 η Κροατία με τον Κράμαριτς!

07-07-18 21:36

Δείτε το 1-0 της Ρωσίας:

07-07-18 21:33

35' Κίτρινη στον Λόβρεν για φάουλ στον Τζιούμπα.

07-07-18 21:32

Ο Τσέρισεφ έπαιξε το "1-2" με τον Τζιούμπα και στη συνέχεια έπιασε ένα εκπληκτικό σουτ με το αριστερό, μην αφήνοντας περιθώρια αντίδρασης στον Σούμπασιτς!

07-07-18 21:25

31' ΓΚΟΛ! 1-0 η Ρωσία με γκολάρα του Τσέρισεφ!!!!

07-07-18 21:24

24' Έχει την κατοχή της μπάλας η Κροατία, αλλά δυσκολεύεται από το πρέσινγκ των Ρώσων.

07-07-18 21:07

16' Απευθείας φάουλ του Ράκιτιτς από καλή θέση, ψηλά άουτ η μπάλα.

7' Κόρνερ για τους Κροάτες, κεφαλιά-πάσα του Λόβερν και δεύτερη κεφαλιά του Ρέμπιτς, ελάχιστα άουτ η μπάλα.

07-07-18 21:05

6' Ωραία προσπάθεια και γύρισμα του Ρέμπιτς από τα δεξιά, διώχνει σε κόρνερ ο Ακινφέεφ

07-07-18 21:03

5' Απευθείας βολέ του Τζιούμπα, βάζει σωτήρια την κόντρα ο Λόβρεν!

07-07-18 21:02

2' Ο Τσέρισεφ μπαίνει στην περιοχή, όμως το τελείωμα του είναι άσχημο και προλαβαίνει ο Βρσάλικο

Οι ενδεκάδες των δύο ομάδων:

Ρωσία (4-2-3-1): Ακινφέεφ - Φερνάντες, Κουτέποφ, Ιγκνασέβιτς, Κουντριάσοφ - Κουζιάεφ, Ζόμπνιν – Τσερίσεφ, Γκολόβιν, Σαμέντοφ - Τζιούμπα

Κροατία (4-2-3-1): Σούμπασιτς – Στρίνιτς, Βίντα, Λόβρεν, Βρσάλικο – Μόντριτς, Ράκιτιτς – Πέρισιτς, Κράμαριτς, Ρέμπιτς - Μάντζουκιτς

07-07-18 20:24

Το παιχνίδι αρχίζει στις 21:00 και ο νικητής θα αντιμετωπίσει την Αγγλία στους "4".

Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση Ρωσία - Κροατία για τα προημτελικά του Μουντιάλ.

07-07-18 20:08