sportdog dog

Αν είναι δυνατόν! Tσάκωσαν γυμνόστηθη γνωστή και σεξοβόμβα παρουσιάστρια στην παραλία να... (ΦΩΤΟ)

Αν είναι δυνατόν! Tσάκωσαν γυμνόστηθη γνωστή και σεξοβόμβα παρουσιάστρια στην παραλία να... (ΦΩΤΟ)
06.02.2017 - 14:30

Έβγαλε το μαγιό της χωρίς να ξέρει μάλλον ότι υπάρχουν γύρω της παπαράτσι και σήκωσε τσουνάμι πολλών μέτρων με τα εντυπωσιακά "πλαστικά" προσόντα της! Πάρε μάτι θέαμα...

Σάλος έχει γίνει στο διαδίκτυο τις τελευταίες ώρες, καθώς κυκλοφόρησαν φωτογραφίες παρουσιάστριας από την παραλία, χωρίς όμως μαγιό.

Η όμορφη μελαχρινή ήθελε μάλλον να πετύχει καλύτερο μαύρισμα, αλλά δεν σκέφτηκε πως μπορεί να υπήρχαν εκεί κοντά κάποιοι παπαράτσι.

Μάλιστα, σε κάποια φάση άφησε τους πάντες άναυδους όταν αποφάσισε να πλύνει με νερό το απόκρυφο σημείο της!

Δείτε τις αποκαλυπτικές φωτογραφίες της Ιταλίδας Alba Parietti...

Alba-Parietti-Topless-Formentera-Kanoni-1

Alba-Parietti-Topless-Formentera-Kanoni-2

Alba-Parietti-Topless-Formentera-Kanoni-3



 

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Ο Ρομαό που τα ΄χει 400, ο «τρελό-παντιέρας» Κασάμι που… χαλιέται από μόνος του και ο ματαιόδοξος Τσόρι

Ο Δ. Καρμοίρης γράφει για τα «υγιή μυαλά» του Ολυμπιακού και τους… αλήτρες της μπάλας. Τι αναφέρει για το ρόστερ που ετοιμάζει ο Χάσι και γιατί «στράβωσε» με τον Τσόρι;

27.06.2017 - 20:36
Δηλώσεις-φωτιά: "Γι' αυτό έφυγαν Μπεργκ-Λύμπε" - "Ο Σουηδός έβλεπε στο Κορωπί να πηδούν κάγκελα"

Ο κορυφαίος "πράσινος" ρεπόρτερ Γιώργος Σπανουδάκης, αποκαλύπτει στο sportdog.gr τους λόγους για τις μεγάλες αποχωρήσεις στο «τριφύλλι» - «Η ΑΕΚ το νέο πρωτάθλημα»!

27.06.2017 - 15:15
Τον ήθελε η ΑΕΚ, κλείνει στον Ολυμπιακό!

Ακούστηκε για την Ένωση, αλλά το όνομά του ξεχάστηκε γρήγορα λόγω της τσουχτερής τιμής του, η οποία δεν είναι εμπόδιο για τους πρωταθλητές Ελλάδας. Τί παίχτηκε με τη μεταγραφή που έχουν στα σκαριά οι Πειραιώτες;

27.06.2017 - 18:28
Aυτόν τον παίκτη "καθάρισε" απρόσμενα ο Μίχελ - Έρχεται ο διάδοχος – "Βράζει" ο κόσμος του ΠΑΟΚ...

Τι συνέβη στη Θεσσαλονίκη με βασικότατο άσο και μαζεύει τα πράγματά του; Γιατί τον διώχνει ο Σλοβάκος τεχνικός διευθυντής και γιατί αντιδρούν οι οπαδοί του Δικεφάλου;

27.06.2017 - 13:00
Επιστροφή στα παλιά! Η Nintendo κυκλοφόρησε νέα έκδοση του του Super NES

Λατρεύτε τα παλιά video games; Η Nintendo σας δίνει τη δυνατότητα να αποκτήσετε μία ιστορική κονσόλα της.

27.06.2017 - 20:58
Πεδίο βολής το Μενίδι - Σφαίρα έσκασε 30 εκατοστά από νεαρό την ώρα που κοιμόταν (BINTEO)

Σε πεδίο βολής έχει μετατραπεί η περιοχή του Μενιδίου ,προκαλώντας τον τρόμο στους κάτοικους οι οποίοι τρέμουν για την ασφάλειά των ίδιων και των παιδιών τους.

27.06.2017 - 20:53
"Δεν θα αφήσουμε έτσι το θέμα - Μπορεί ο φύλακας να έχει επηρεαστεί από υπουργούς για όσα λένε για τον Ολυμπιακό"

Ο διευθυντής επικοινωνίας του Ολυμπιακού, Κώστας Καραπαπάς πήρε εκ νέου θέση για το περιστατικό που συνέβη στην Αρχαία Ολυμπία, έπειτα από την τοποθέτησή του στα social media.

27.06.2017 - 20:46
Εμφάνιση – έκπληξη του Σάκη Τανιμανίδη πριν το τέλος του Survivor! Που θα τον δούμε απόψε το βράδυ; (BINTEO)

Τα γυρίσματα του Survivor στον Άγιο Δομίνικο ολοκληρώθηκαν την περασμένη εβδομάδα και ο Σάκης Τανιμανίδης έχει επιστρέψει στην Ελλάδα, ωστόσο, μέχρι τον τελικό, οι υποχρεώσεις του δεν σταματούν και, μάλιστα, ετοιμάζεται να μας ξαφνιάσει.

27.06.2017 - 20:41

Τελευταία Νέα