sportdog dog

Η απόλυτη Ελληνίδα MILF χωρίς τα ρούχα! (ΦΩΤΟ)

Η απόλυτη Ελληνίδα MILF χωρίς τα ρούχα! (ΦΩΤΟ)
20.08.2016 - 12:30

Εσείς έχετε δει τη φινετσάτη, κλασάτη και κουκλάρα, Χριστίνα Πολίτη, με μαγιό; Αν δεν ήσασταν τόσο τυχεροί μέχρι τώρα, σήμερα σας έφεξε. Kάντε "κλικ" και καλή απόλαυση!

Αναμφίβολα αποτελεί μια από τις πιο classy θηλυκές παρουσίες στην ελληνική τηλεόραση και σε κάθε της εμφάνιση συγκεντρώνει πάνω της τα βλέμματα, με τις εντυπωσιακές τις στυλιστικές επιλογές.

Έχετε δει, όμως, τη φινετσάτη Χριστίνα Πολίτη με πιο ...ελαφρά ενδυμασία; Με μαγιό, ας πούμε, να ποζάρει με νάζι στο φακό;

Στο αφιέρωμα που ακολουθεί μπορείτε να την απολαύσετε όπως την ονειρεύεται ο μέσος τηλεθεατής. Χωρίς ρούχα και σε σέξι πόζες!

 

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Τον θέλει τρελά ο Ουζουνίδης, αλλά θα είναι έγκλημα αν τον πάρει ο ΠΑΟ - Κόκκινο πανί των οργανωμένων!

Μπορεί το όνομά του να έπαιξε σήμερα στο "πράσινο" ρεπορτάζ ως υποψήφιος στόχος του Έλληνα κόουτς, ωστόσο δεν υπάρχουν πιθανότητες να συμβεί κάτι. Διαβάστε τους λόγους...

11.12.2016 - 12:15
Ποιος ΠΑΟΚ και ποιος Ίβιτς; Δείτε πώς περνά ο Τζαβέλλας και τη σεξοβόμβα σύντροφο! (ΦΩΤΟ)

Δε δείχνει να τρελένεται ο διεθνής άσος με τα τελευταία γεγονότα, αφού έχει μία εντυπωσιακή παρουσία στο πλευρό του για να τον παρηγορεί! Φωτιά η κοπέλα...

11.12.2016 - 10:15
Έσκασε «βόμβα» και στην ...Τούμπα – Γιατί πήραν τρομάρα - Φοβούνται ακόμα και για τις ζωές τους!

Μεγάλη αναστάτωση στις τάξεις του Δικεφάλου, τόσο στα κλιμάκια της ΠΑΕ, όσο και ανάμεσα στους παίκτες! Τι αναμένουν με μεγάλη αγωνία και τι τρέμουν πως θα γίνει; 

11.12.2016 - 13:30
Αυτές είναι οι 10 πιο ακριβές βίζιτες στον κόσμο!!!

Δε φαντάζεστε πόσα λεφτά μπορεί να πληρώσει ένας άντρας για να πάει με μια πόρνη πολυτελείας! Αν σας λέγαμε ότι γυναίκα αμείβεται με 2.000$ την ώρα θα το πιστεύατε;

11.12.2016 - 14:00
Το αυτονόητο δεν συνιστά είδηση...

Ο Γιώργος Τσακίρης γράφει για την ΑΕΚ που έκανε απλά αυτό που όφειλε, τον Γαλανόπουλο, τα υπόλοιπα πρόσωπα και για τα κωμικά ερυθρόλευκα πρωτοσέλιδα!

11.12.2016 - 14:35
Η μαμά που δεν χορταίνεις ποτέ να παίρνεις μάτι!

Μία από αυτές είναι η ακαταμάχητη μαμά (δύο παιδιών, παρακαλώ) Κριστίνα Μπέισαμ, που σερβίρει ατελείωτες selfies με τις συγκλονιστικές καμπύλες της στους πάνω από 2,2 εκατομμύρια followers της

11.12.2016 - 14:28
Τραγικό... Ο Νέτο δεν γνωρίζει για το δυστύχημα!

Ο γιατρός Κάρλος Μεντόνσα που κουράρει τον επιζώντα ποδοσφαιριστή της Σαπεκοένσε, Νέτο, αποκάλυψε οτι ο ποδοσφαιριστής που επέζησε από την τραγωδία δεν ξέρει τι έχει γίνει...

11.12.2016 - 14:21
Πώς είναι ο πατέρας ο σωστός ρε διάολε;

Πατάμε δύσκολες ηλικίες (μη γελάτε ρε!) και μας πιάσαν οι ανασφάλειες. Μικρός νόμιζες ότι οι "γέροι" είναι μεγάλοι. Είναι έμπειροι. Το 'χουν! Και τώρα που πας σιγά σιγά στα χρόνια τους, αρχίζουν οι φοβίες.

11.12.2016 - 14:15

Τελευταία Νέα