sportdog dog

Το νέο αστέρι του Super Paradise λέγεται Άννα και... (BINTEO)

Το νέο αστέρι του Super Paradise λέγεται Άννα και... (BINTEO)
18.05.2016 - 09:10

Κάθε εμφάνισή της σπέρνει τον απόλυτο πανικό, το ίδιο και κάθε της χορός. Η Άννα ξέρει πολύ καλά πώς να λικνίζει το χυμώδες κορμί της κερδίζοντας τα βλέμματα των ανδρών και προκαλώντας τους σε νέες φαντασιώσεις. 

Την μελαχροινή γυναικάρα που χορεύει στο Super Paradise κατέγραψε η κάμερα του Mykonos Live Tv και το αποτέλεσμα είναι κάτι παραπάνω από εντυπωσιακό.

Ψηλή και με καμπύλες που σπάνε κόκκαλα, η νέα θεά του διάσημου μυκονιάτικου beach bar κατάφερε σε ελάχιστο διάστημα να γίνει θέμα συζήτησης και να μας κάνει να ξεχάσουμε την εκρηκτική Νάγια, που έμοιαζε με την Πενέλοπε Κρουζ.

Κάθε χρόνο το Super Paradise επιλέγει τις πιο εντυπωσιακές χορεύτριες για να ξεσηκώνει τα πλήθη!

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Ξέσπασε σε γέλια: «Σιγά μην πάω εγώ Παναθηναϊκό»!

Μπορεί να ακούστηκε τις τελευταίες ώρες στο "πράσινο" ρεπορτάζ σα σενάριο, ωστόσο δεν παίζει στην πραγματικότητα ούτε μία στο εκατομμύριο να γίνει. Διαβάστε στο Σκύλο γιατί...

07.12.2016 - 11:45
Κωμικοτραγικά πράγματα κι απίθανοι ερασιτεχνισμοί Μπέντο – Δείτε τι έκανε και θα τραβάτε τα μαλλιά σας!

Δεν υπάρχει καμία λογική στις αποφάσεις του Πορτογάλου προπονητή ενόψει του "τελικού" με το ΑΠΟΕΛ στην Κύπρο. Μιλάμε τέτοια διαχείριση δε γίνεται ούτε σε ...τοπικό! Διαφωνείτε;

07.12.2016 - 10:30
Μόνο έτσι θα πέσουν τα τσιμέντα της Τούμπας – Πότε ο Ιβάν τα δίνει για παικταράδες 10άρι και σέντερ φορ!

Κι όμως, υπάρχει τρόπος να γυρίσει γρήγορα το κακό κλίμα στο Δικέφαλο και να τρελαθούν για τα καλά οι ξενερωμένοι φίλαθλοι της ομάδας! Ο SportDog έχει αποκλειστικό ρεπορτάζ...

07.12.2016 - 09:30
Καυτή αποκάλυψη από Ειρήνη Χειρδάρη: "Είμαι..."!

Η γνωστή sex editor έκανε μία δήλωση για τη σεξουαλικότητά της που τρέλανε κόσμο...

07.12.2016 - 10:00
"Κάρπετ" για Champions League: Φέτος δεν ξεχωρίζει κανείς

Δεν είναι ένα σπουδαίο Τσάμπιονς λιγκ αυτό που για την ώρα έχουμε παρακολουθήσει φέτος και δεν φταίει για αυτό ότι στη διοργάνωση δεν έχει γίνει καμία σοβαρή έκπληξη: το Τσάμπιονς λιγκ ποτέ δεν ήταν η διοργάνωση των μεγάλων εκπλήξεων, αρκεί να διαβάσει κανείς τη λίστα με τους νικητές του.

07.12.2016 - 12:28
Ο Αλέξης δεν ευχαριστήθηκε πολύ φέτος

«Ημέρα του Αλέξη» η χθεσινή στο κέντρο της Αθήνας. Αναμενόμενο. Και θεμιτό. Κάποιοι μαθητές και βέβαια οι λεγόμενοι αντιεξουσιαστές ήθελαν και φέτος να τιμήσουν με τσαμπουκάδες τη μνήμη του δολοφονημένου από έναν μπάτσο Γρηγορόπουλου, σα χθές 6 Δεκεμβρίου, το 2008, στα Εξάρχεια...

07.12.2016 - 12:20
Έτοιμη η ΒΟΜΒΑ για ΑΕΚ! (BINTEO)

Παικταράς με 10ετη θητεία και πρωταγωνιστικό ρόλο σε ομάδα του ΝΒΑ προτάθηκε στην Ένωση! Πώς έχουν τα δεδομένα!

07.12.2016 - 12:12
Πληρώνουν τα πολλά γκολ!

Τελευταία αγωνιστική στο Champions League, μέρος δεύτερο. Η ανάλυση των αγώνων έδειξε ότι τα πολλά γκολ μπορούν να μας στείλουν στο ταμείο και μάλιστα με δυνατές αποδόσεις.

07.12.2016 - 12:04

Τελευταία Νέα