sportdog dog

Χαμός στη Μύκονο με το τούμπανο του Στάθη (ΒΙΝΤΕΟ)

Χαμός στη Μύκονο με το τούμπανο του Στάθη (ΒΙΝΤΕΟ)
05.06.2016 - 18:18

Η εκρηκτική σύντροφος του Έλληνα ποδοσφαιριστή τρέλανε κόσμο στην παραλία με το στρινγκ μαγιό της. Δείτε φωτογραφίες της όμορφης τραγουδίστριας!
 

Όλα τα ανδρικά βλέμματα πάνω της τράβηξε η σύντροφος του Γιάννη Στάθη, Έρη Ζώρα, η οποία βρέθηκε στη Μύκονο για λίγες στιγμές χαλάρωσης.

Η εκρηκτική τραγουδίστρια έβαλε το μπικίνι της, πήγε στο Καλό Λιβάδι και άφησε με το στόμα ανοικτό όποιον άνδρα βρέθηκε μπροστά της. Κατά την διάρκεια της παραμονής της στην παραλία, η ηλιοκαμένη ερμηνεύτρια χάρισε μοναδικές πόζες τις οποίες κατέγραψε η κάμερα του Mykonos Live Tv.

Δείτε την!!
 


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ:

Απίστευτη αποκάλυψη από γνωστή κωμικό! "Ήμουν βίζιτα, έβγαζα 3.000 το βράδυ"!

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Έσκασε «βόμβα» και στην ...Τούμπα – Γιατί πήραν τρομάρα - Φοβούνται ακόμα και για τις ζωές τους!

Μεγάλη αναστάτωση στις τάξεις του Δικεφάλου, τόσο στα κλιμάκια της ΠΑΕ, όσο και ανάμεσα στους παίκτες! Τι αναμένουν με μεγάλη αγωνία και τι τρέμουν πως θα γίνει; 

11.12.2016 - 13:30
Τον θέλει τρελά ο Ουζουνίδης, αλλά θα είναι έγκλημα αν τον πάρει ο ΠΑΟ - Κόκκινο πανί των οργανωμένων!

Μπορεί το όνομά του να έπαιξε σήμερα στο "πράσινο" ρεπορτάζ ως υποψήφιος στόχος του Έλληνα κόουτς, ωστόσο δεν υπάρχουν πιθανότητες να συμβεί κάτι. Διαβάστε τους λόγους...

11.12.2016 - 12:15
Ποιος ΠΑΟΚ και ποιος Ίβιτς; Δείτε πώς περνά ο Τζαβέλλας και τη σεξοβόμβα σύντροφο! (ΦΩΤΟ)

Δε δείχνει να τρελένεται ο διεθνής άσος με τα τελευταία γεγονότα, αφού έχει μία εντυπωσιακή παρουσία στο πλευρό του για να τον παρηγορεί! Φωτιά η κοπέλα...

11.12.2016 - 10:15
Είναι τόσο μεγάλα που βγαίνουν από το μαγιό! (ΦΩΤΟ)

Φοβερή εμφάνιση στην παραλία από τηλεπερσόνα που έχει απίστευτα προσόντα. Πού να τα κρατήσει το μπικίνι τέτοια στήθη. Δείτε τις σέξι φωτογραφίες και ...αναστατωθείτε ελεύθερα!

11.12.2016 - 11:30
Μοναδικό βίντεο: Η επίθεση στην Κωνσταντινούπολη... live από το κανάλι της Besiktas

Σχεδόν... ζωντανά στην τηλεόραση έπαιξε η τρομοκρατική επίθεση που έπληξε χθες την Κωνσταντινούπολη.

11.12.2016 - 14:02
Αυτές είναι οι 10 πιο ακριβές βίζιτες! (ΦΩΤΟ)

Δε φαντάζεστε πόσα λεφτά μπορεί να πληρώσει ένας άντρας για να πάει με μια πόρνη πολυτελείας! Αν σας λέγαμε ότι γυναίκα αμείβεται με 2.000$ την ώρα θα το πιστεύατε;

11.12.2016 - 14:00
Δεν φθάνει το «πρόσωπο», η Παναχαϊκή θέλει και προσωπικότητες!

Ο Απόστολος Αναστασόπουλος γράφει για την ανάγκη της Παναχαϊκής να αποκτήσει τα «δικά» της πρόσωπα εντός των τεσσάρων γραμμών για να επιστρέψει στον δρόμο των επιτυχιών

11.12.2016 - 13:56
Δ.Μπαλτάκος: Το ντου στη Βουλή, η Χρυσή Αυγή και το γιατί "η ΑΕΚ δεν είναι Παναθηναϊκός"

Ο Δημήτρης Μπαλτάκος είναι ο νεότερος πρόεδρος στην (σύγχρονη) ιστορία του Παναθηναϊκού Αθλητικού Ομίλου, αλλά για 100 μέρες κανείς δεν άκουσε τη φωνή του. Δεν είδε μια φωτογραφία του. Δεν διάβασε ποιο είναι το σχέδιο του. Επιλέγει να τα κάνει όλα μαζί σήμερα. 

11.12.2016 - 13:49

Τελευταία Νέα