sportdog dog

Καυτή αποκάλυψη από Ειρήνη Χειρδάρη: "Είμαι..."!

Καυτή αποκάλυψη από Ειρήνη Χειρδάρη: "Είμαι..."!
07.12.2016 - 11:00

Η γνωστή sex editor έκανε μία δήλωση για τη σεξουαλικότητά της που τρέλανε κόσμο...

Πώς είναι σεξουαλικά η Ειρήνη Χειρδάρη; Την απάντηση έδωσε η ίδια, με δηλώσεις της...

"Είμαι ηδονίστρια αλλά όχι περισσότερο από τους άλλους ανθρώπους. Μου αρέσει η ηδονή, βαριέμαι χωρίς φίλο και το να μην έχω σχέση. Η σεξουαλική ζωή μου ήταν πάντα πολύ καλή.

Επειδή έκανα κολλητή παρέα με αγόρια στην παιδική και εφηβική ηλικία μου, νόμιζα πως είχα αντρική σεξουαλικότητα.

Μετά κατάλαβα ότι έχω μια χαρά γυναικεία σεξουαλικότητα, απλά οι άλλες κοπέλες είχαν περισσότερα ταμπού. Είμαι απελευθερωμένη αλλά με τρομερές αξίες στις σχέσεις. Δεν έχω απιστήσει ποτέ, πάντα έναν φαντασιώνομαι. Και τα φτιάχνω με το αντικείμενο του πόθου μου".

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ:

Η Μάρτα μάς έδειξε τα ολοστρόγγυλα οπίσθιά της! Δείτα τα γυμνά χωρίς ρετούς!
 

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Νέο κύμα αποχωρήσεων στον ΠΑΟΚ – Φεύγουν δύο ακόμα Έλληνες άσοι - Γιατί τους "διώχνει" ο Μίχελ!

Ποιοι παίκτες του δικεφάλου του βορρά αναμένεται να «αποχαιρετήσουν» σύντομα τη Θεσσαλονίκη και για ποιο λόγο; Πού θα πάρουν μεταγραφή; Διαβάστε στο sportdog.gr. 

28.06.2017 - 13:30
Έτσι "γκρεμίζει" το ΟΑΚΑ ο Γιαννακόπουλος - "Θηρίο" από το NBA, φτιάχνει τρομερό δίδυμο με Μπουρούση!

Ποιος εξαιρετικός σέντερ, που έχει σημαντική και πολυετή παρουσία στον «μαγικό κόσμο», έχει μπει στο στόχαστρο του Τσάβι Πασκουάλ; Tο SportDog.gr κάνει τη μεγάλη αποκάλυψη.

28.06.2017 - 10:00
Μετράει μέρες μεγάλο όνομα της ΑΕΚ – Φούντωσαν οι φήμες για τoν «κλεισμένο» - Παίρνει «ανενεργό» άσο;

Τι συμβαίνει με top παίκτη της «Ένωσης» και γιατί βρίσκεται πολύ κοντά στην έξοδο; Έγινε ανατροπή με τον ...καπαρωμένο ποδοσφαιριστή; Διαβάστε στο Sportdog.gr τις απαντήσεις!

28.06.2017 - 12:15
Δυναμικός μέσος προ των πυλών στον Ολυμπιακό - Ποιοι παίκτες ακολουθούν, έρχονται ανακοινώσεις

Μεταγραφικό ντεμαράζ στο λιμάνι, αναμένεται διπλό «χτύπημα»! Ποιος παίκτης, θερμή εισήγηση του Χάσι, είναι μια ανάσα απ' τον Πειραιά; Τι γίνεται με τους άλλους στόχους;

28.06.2017 - 11:15
Κρατάει μυστικά για το μέλλον του ο Σκόκο!

Ο Νάτσο Σκόκο ενημέρωσε πως αποχωρεί από τη Νιούελς, αλλά εμφανίστηκε αινιγματικός για τον επόμενο σταθμό της καριέρας του...

28.06.2017 - 13:48
Σκληραίνουν τη στάση τους οι συνδικαλιστές της ΠΟΕ ΟΤΑ: Aποφάσεις - ΣΟΚ

Βήμα δεν κάνουν πίσω οι συνδικαλιστές της ΠΟΕ – ΟΤΑ, παρά την χθεσινή παρέμβαση του Πρωθυπουργού αλλά και την άμεση ψήφιση στη Βουλή της βελτιωμένης – προς την πλευρά των αιτημάτων των συνδικαλιστών – τροπολογίας για τους συμβασιούχους στην καθαριότητα των δήμων.

28.06.2017 - 13:45
Σημαντική ενίσχυση για Ηρακλή - Το "όπλο" του για την προσφυγή στο Διαιτητικό

Αυτή είναι η νομική ενίσχυση του Ηρακλή για την προσφυγή στο Διαιτητικό Δικαστήριο της ΕΠΟ.

28.06.2017 - 13:40
Ανακοίνωση Παναθηναϊκού με αιχμές για Μπεργκ - "Περιμένουμε τον Μάρκους να..."

Ο Μάρκους Μπεργκ ανακοινώθηκε από την Αλ Αϊν αποχωρώντας από τον Παναθηναϊκό, ύστερα από τέσσερα χρόνια παρουσίας στην ομάδα.

28.06.2017 - 13:30

Τελευταία Νέα