sportdog dog

Χαμός σε μπαλκόνι ξενοδοχείου με την καυτή Μπότση

Χαμός σε μπαλκόνι ξενοδοχείου με την καυτή Μπότση
15.10.2016 - 12:00

Η πληθωρική ηθοποιός βγήκε να πάρει αέρα, αλλά το αποκαλυπτικό μαγιό της προκάλεσε... αναστάτωση σε όσους είχαν την τύχη να τη δουν! Πού να συγκρατηθούν αυτά τα προσόντα!

Αν και έχουν περάσει κάπως τα χρόνια, η Τζένη Μπότση συνεχίζει να προκαλεί πανικό σε κάθε εμφάνισή της, ειδικά όταν φοράει μαγιό.

Αυτό έκανε και τελευταία με ένα άκρως αποκαλυπτικό ολόσωμο, με το οποίο βγήκε σε μπαλκόνι ξενοδοχείου όπου βρίσκεται, ανεβάζοντας επικίνδυνα τη θερμοκρασία στη γύρω περιοχή. 

Δείτε τη...



ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ:

Τα φυσικά στήθη τής Λάσκαρη γυμνά στην παραλία!

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Ποιος Ιμπάρμπο; Άλλους τέσσερις διώχνει από ΠΑΟ ο Ουζουνίδης – Αυτόν τον βασικό δεν έχει σε εκτίμηση!

Σκούπα και φαράσι θα πάρει ο Έλληνας τεχνικός το Γενάρη! Ποιοι παίκτες βρίσκονται στην πόρτα της εξόδου και ποιοι υπό αυστηρή κρίση; Το πρώτο μέρος ενός "καυτού" ρεπορτάζ...

07.12.2016 - 13:30
Ξέσπασε σε γέλια: «Σιγά μην πάω εγώ Παναθηναϊκό»!

Μπορεί να ακούστηκε τις τελευταίες ώρες στο "πράσινο" ρεπορτάζ σα σενάριο, ωστόσο δεν παίζει στην πραγματικότητα ούτε μία στο εκατομμύριο να γίνει. Διαβάστε στο Σκύλο γιατί...

07.12.2016 - 11:45
Κωμικοτραγικά πράγματα κι απίθανοι ερασιτεχνισμοί Μπέντο – Δείτε τι έκανε και θα τραβάτε τα μαλλιά σας!

Δεν υπάρχει καμία λογική στις αποφάσεις του Πορτογάλου προπονητή ενόψει του "τελικού" με το ΑΠΟΕΛ στην Κύπρο. Μιλάμε τέτοια διαχείριση δε γίνεται ούτε σε ...τοπικό! Διαφωνείτε;

07.12.2016 - 10:30
Βράχηκε και μας έδειξε τα τεράστια προσόντα της!

Φόρεσε ένα διαφανές μαγιό και μοιραία όταν μπήκε στο νερό δεν άφησε τίποτα για τη φαντασία. Δείτε το θέαμα που πρόσφερε η καυτή καλλονή και θα τρίβετε τα μάτια σας!

07.12.2016 - 14:15
Άτακτες γυμνές και μόνες τους! Κάνουν τα ΠΑΝΤΑ και σε στέλνουν!

Άτακτα κορίτσια που τα κάνουν ΟΛΑ prive και όχι μόνο! Γυμνές, αγγίζονται, ανοίγονται τα κάνουν ΟΛΑ λέμε!! Προσοχή και λερώνει και μοιράζει εγκεφαλικά!

07.12.2016 - 14:48
Κορυφαίος ο Κουτζαβασίλης, best goal ο Λημνιός!

Πολυτιμότερος παίκτης της 13ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας αναδείχθηκε ο τερματοφύλακας της Κέρκυρας, Φώτης Κουτζαβασίλης ενώ το βραβείο του καλύτερου γκολ πήρε ο «πρωτάρης» Δημήτρης Λημνιός του Ατρομήτου.

07.12.2016 - 14:40
Η Milfάρα που θα σας κάνει (εγγυημένα)…να λιώσετε

Η Tamara Witmer ένα από τα πιο πολυφωτογραφημένα κουνελάκια του playboy μας δείχνει γιατί είναι το THE BODY!! η όπως θα λέγαμε στα ελληνικά…η Ταμάρα η κορμάρα!

07.12.2016 - 14:32
Τι δώρα ζήτησαν 15 Έλληνες σελεμπριτάδες από τον Άη Βασίλη

Περιττό να σου πούμε ότι πια κανείς δεν στέλνει γράμματα στον Άγιο Βασίλη. Άρα τι στέλνει; Ά να μπράβοοοοο... emails.

07.12.2016 - 14:24

Τελευταία Νέα