sportdog dog

Ξέσπασμα Έλληνα ηθοποιού:"Δεν ντρέπεστε ρε μ@@κες;"!

Ξέσπασμα Έλληνα ηθοποιού:"Δεν ντρέπεστε ρε μ@@κες;"!
20.07.2016 - 15:45

Ποιος ΠΑΣΙΓΝΩΣΤΟΣ Έλληνας ηθοποιός ξέσπασε κατά συναδέλφων του για παράσταση που ανέβασαν;

Απογοητευμένος από το αποτέλεσμα της δουλειάς του Κωνσταντίνου Μαρκουλάκη, αλλά και του Νίκου Κουρή φαίνεται πως είναι ο Γεράσιμος Γεννατάς.

Ο γνωστός ηθοποιός, αφού παρακολούθησε την «Ορέστεια» που ανεβάζουν σε περιοδεία αυτό το καλοκαίρι οι δυο ηθοποιοί, μαζί με την Καριοφυλλιά Καραμπέτη, σε σκηνοθεσία Γιάννη Χουβαρδά, έγραψε στην προσωπική του σελίδα στο facebook:

«Ήμουν πριν από λίγο στην ανατολική Τάφρο στα Χανιά... Έβλεπα Ορέστεια ... Δε ντρέπεστε, ρε μαλάκες, να μας δείχνετε αυτή την απερίγραπτη μαλακία, όπου ο Μαρκουλάκης βάζει κάτι γυαλιά και καμώνεται ότι κάτι παίζει, ο Κουρής είναι στον αυτισμό του και δεν μπορεί να φραζάρει φωνήεντα και σύμφωνα μαζί... Και λάιφο και Άθενς Βόις μας λένε ότι πρόκειται για μεγάλη παράσταση ... Ουστ κοπρόσκυλα του Χουβαρδά ... Δεν πάει άλλο πια ...».  

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Γιατί τέτοια ξινίλα ρε Αλμέιδα;

Ο Πορτογάλος που είδε τον Πέκχαρτ να βρίσκει δίχτυα, έβγαλε μία απίστευτη... ξενέρα, αφού βρέθηκε κοντά στο σκοράρισμα, αλλά ατύχησε!

10.12.2016 - 23:20
Φουλάρει για μεταγραφές η ΑΕΚ, στην αντεπίθεση ο «Τίγρης» - Αυτούς θέλει να φέρει τον Γενάρη!

Στην Ένωση περιμένουν… πώς και πώς τη χειμερινή μεταγραφική περίοδο, καθώς ήδη έχουν πάρει τις αποφάσεις τους. Διαβάστε τι έχει ζητήσει ο Μελισσανίδης και ποιοι έρχονται!

10.12.2016 - 21:50
ΑΠΙΘΑΝΟΣ Κούγιας! Τα… έχωσε στους παίκτες του on camera για τα ξενύχτια μέχρι τα ξημερώματα (BINTEO)

Μετά την ήττα από την Ξάνθη, ο πρόεδρος της ΑΕΛ, μίλησε στους ποδοσφαιριστές του για αδιαφορία και ξενύχτια και τους ενημέρωσε, πως κάποιοι θα έπρεπε ήδη να ψάχνουν ομάδα. Μάλιστα, ανέβασε το βίντεο και στην σελίδα της ΑΕΛ στο Facebook!

10.12.2016 - 22:34
Πρώην άσος του Παναθηναϊκού και του ΠΑΟΚ παντρεύεται αυτή την κορμάρα – Δείτε φωτογραφίες!

Τα κατάφερε επιτέλους και η εντυπωσιακή τραγουδίστρια είπε το μεγάλο «ναι». Διαβάστε ποιος είναι και …απολαύστε την κορμάρα που χαίρεται.

10.12.2016 - 21:34
Το κορίτσι που έχει ένα πάθος: να κυκλοφορεί μισόγυμνο

Αυτό το πανέμορφο και προκλητικό κορίτσι έχει ένα μεγάλο πάθος. Της αρέσει να κυκλοφορεί μισόγυμνη, να φωτογραφίζεται και να προβάλει τις εικόνες της.

10.12.2016 - 23:26
Φοβερή κεφαλιά Σκόκο και... αυτογκόλ! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την... αυτογκολάρα που πέτυχε ο Αργεντινός πρώην παίκτης της ΑΕΚ με άπιαστη κεφαλιά!

10.12.2016 - 23:20
Όλο πιο πολλές γυναίκες σηκώνουν πόδια σε πολύ νεώτερους!

Είναι συγκλονιστικά τα στοιχεία επιστημονικής έρευνας ινστιτούτου σεξολογίας στην Ελλάδα, που αφορά τις Ελληνίδες, ηλικίας από 30 μέχρι 50 χρονών. Οι κυρίες, λοιπόν, σε ποσοστό μεγαλύτερο του 85%(!!!) δηλώνουν ότι θα έκαναν σεξ με νεώτερο σε ηλικία άνδρα. Και κατά πολύ νεώτερο!...

10.12.2016 - 23:14
Οι δύο εκπλήξεις που ετοιμάζει ο Ουζουνίδης

Ο νέος κόουτς του Παναθηναϊκού έχει ήδη αποφασίσει για τους 11 που θα ξεκινήσει στο πολύ δύσκολο εκτός έδρας παιχνίδι με τον Ατρόμητο.

10.12.2016 - 23:08

Τελευταία Νέα