sportdog dog

Δημοσιογράφος του Alpha με αποκαλυπτικό μαγιό!!

Δημοσιογράφος του Alpha με αποκαλυπτικό μαγιό!!
28.07.2016 - 18:12

Η εντυπωσιακή ξανθιά εμφανίστηκε σε πισίνα της Θεσσαλονίκης και προκάλεσε πανικό με το κορμί της. Δείτε στις φωτογραφίες τα… προσόντα της.
 

Τη λένε Μιλένα Αμπράμοβιτς, έχει καταγωγή από τη Σερβία και θεωρείται μία από τις πιο εντυπωσιακές γυναίκες στη βόρεια Ελλάδα. 

Η σέξι Μιλένα διαμένει στις Σέρρες και συνεργάζεται με το ραδιόφωνο του Alpha με εκπομπή που έχει κυρίως ανδρικό κοινό. 

Η όμορφη ξανθιά αυτές τις ημέρες βρίσκεται στην Θεσσαλονίκη και ο φακός την πέτυχε να χαλαρώνει με μαύρο ολόσωμο μαγιό στην πισίνα του Bamboo…

Δείτε την!!

Milena-Abramovic-Black-Swimwear-Bamboo-Pool-Kanoni-4

 


Milena-Abramovic-Black-Swimwear-Bamboo-Pool-Kanoni-1

Milena-Abramovic-Black-Swimwear-Bamboo-Pool-Kanoni-3
 

Και κάποιες παλιότερες φωτογραφίες:

 





ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ:

Έτσι γυρίζεται μια τσόντα της Sirina (μόνο για 18+)

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Φουλάρει για μεταγραφές η ΑΕΚ, στην αντεπίθεση ο «Τίγρης» - Αυτούς θέλει να φέρει τον Γενάρη!

Στην Ένωση περιμένουν… πώς και πώς τη χειμερινή μεταγραφική περίοδο, καθώς ήδη έχουν πάρει τις αποφάσεις τους. Διαβάστε τι έχει ζητήσει ο Μελισσανίδης και ποιοι έρχονται!

10.12.2016 - 21:50
Δείτε το «έγκλημα» με τον σοβαρό τραυματισμό του Χάκετ που κανείς δεν πρόσεξε! (ΒΙΝΤΕΟ)

Πώς θα μπορούσαν στον Ολυμπιακό να αποφύγουν τη σοβαρή ζημιά με τον Αμερικανό; Ποιος έκανε λάθος και τι δείχνει το βίντεο, πριν ακριβώς ξαπλώσει στο παρκέ;

10.12.2016 - 18:19
Κοντά στο γήπεδο της Μπεσίκτας η μια από τις εκρήξεις στην Πόλη! (ΦΩΤΟ + ΒΙΝΤΕΟ)

Σε κατάσταση συναγερμού η Κωνσταντινούπολη, στην οποία απλώνεται ξανά η σκιά της τρομοκρατίας, ενώ απειλείται και το γήπεδο της ομάδας από τον Βόσπορο μόλις δυο ώρες μετά το τέλος του αγώνα με τη Μπούρσασπορ!

10.12.2016 - 22:11
Πρώην άσος του Παναθηναϊκού και του ΠΑΟΚ παντρεύεται αυτή την κορμάρα – Δείτε φωτογραφίες!

Τα κατάφερε επιτέλους και η εντυπωσιακή τραγουδίστρια είπε το μεγάλο «ναι». Διαβάστε ποιος είναι και …απολαύστε την κορμάρα που χαίρεται.

10.12.2016 - 21:34
ΑΠΙΘΑΝΟΣ Κούγιας! Τα… έχωσε στους παίκτες του on camera για τα ξενύχτια μέχρι τα ξημερώματα (BINTEO)

Μετά την ήττα από την Ξάνθη, ο πρόεδρος της ΑΕΛ, μίλησε στους ποδοσφαιριστές του για αδιαφορία και ξενύχτια και τους ενημέρωσε, πως κάποιοι θα έπρεπε ήδη να ψάχνουν ομάδα. Μάλιστα, ανέβασε το βίντεο και στην σελίδα της ΑΕΛ στο Facebook!

10.12.2016 - 22:34
Τρομερές δηλώσεις: «Αν… στραμπουλίξει το νυχάκι μας, δεν μπαίνουμε στο γήπεδο»!

Φοβερό ξέσπασμα του Άρη Λυκογιάννη κατά των παικτών του, μετά τη νίκη του Κολοσσού Ρόδο επί του Απόλλωνα Πάτρας.

10.12.2016 - 22:27
Αντέχεις; Αν δεις αυτά τα οπίσθια, τότε δε θα ξεκολλήσεις... ποτέ! (ΦΩΤΟ)

Αυτή η ξανθιά διαθέτει με διαφορά την καλύτερη πίσω... κίνηση που έχουμε δει εδώ και πολύ καιρό! Δείτε την και δε θα χάσετε...

10.12.2016 - 22:20
Το… πάρτι της ΑΕΚ! Η τεσσάρα, ο Πέκχαρτ και η γκολάρα του Σιμόες (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Τσέχος φορ έβαλε φαρδιά πλατιά την υπογραφή του στο 4-0 της ΑΕΚ επί του Λεβαδειακού. Δίχτυα βρήκαν ο Σιμόες (με τακουνάκι!), ο Γαλανόπουλος και ο Πατίτο.

10.12.2016 - 22:05

Τελευταία Νέα