sportdog dog

Παρουσιάστρια του ΑΝΤ1 μας έδειξε τα εντυπωσιακά οπίσθια της στον καθρέφτη –ΦΩΤΟ

Παρουσιάστρια του ΑΝΤ1 μας έδειξε τα εντυπωσιακά οπίσθια της στον καθρέφτη –ΦΩΤΟ
31.10.2016 - 23:15

Την έχουμε δει σε αρκετές εκπομπές μεγάλων καναλιών, ωστόσο οι φωτογραφίες της να ποζάρει με το στρινγκ στο δωμάτιο της, είναι όλα τα λεφτά. Απολαύστε την!

Η Σοφία Χαρμαντά είναι μόλις 20 ετών, ασχολείται με το modeling εδώ κι έναν χρόνο, ωστόσο έχει καταφέρει να προκαλέσει... ντόρο γύρω από το όνομά της. Στο βιογραφικό της έχει πολλές καμπάνιες ως μοντέλο, όμως τη μάθαμε από την τηλεόραση.

Η όμορφη μελαχρινή έχει εμφανιστεί ως guest σε αρκετές εκπομπές, όπως οι «The 2night show», «Η μαμά μου μαγειρεύει καλύτερα από τη δική σου», «Blind taste», ενώ έχει πάρει μέρος και στη στήλη της μόδας του «Πρωινού» στον ΑΝΤ1.

Δείτε την!!

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ:

Η Βίκυ Χατζηβασιλείου εντελώς γυμνή! (ΦΩΤΟ)

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Ο Ρομαό που τα ΄χει 400, ο «τρελό-παντιέρας» Κασάμι που… χαλιέται από μόνος του και ο ματαιόδοξος Τσόρι

Ο Δ. Καρμοίρης γράφει για τα «υγιή μυαλά» του Ολυμπιακού και τους… αλήτρες της μπάλας. Τι αναφέρει για το ρόστερ που ετοιμάζει ο Χάσι και γιατί «στράβωσε» με τον Τσόρι;

27.06.2017 - 20:36
Δηλώσεις-φωτιά: "Γι' αυτό έφυγαν Μπεργκ-Λύμπε" - "Ο Σουηδός έβλεπε στο Κορωπί να πηδούν κάγκελα"

Ο κορυφαίος "πράσινος" ρεπόρτερ Γιώργος Σπανουδάκης, αποκαλύπτει στο sportdog.gr τους λόγους για τις μεγάλες αποχωρήσεις στο «τριφύλλι» - «Η ΑΕΚ το νέο πρωτάθλημα»!

27.06.2017 - 15:15
Τον ήθελε η ΑΕΚ, κλείνει στον Ολυμπιακό!

Ακούστηκε για την Ένωση, αλλά το όνομά του ξεχάστηκε γρήγορα λόγω της τσουχτερής τιμής του, η οποία δεν είναι εμπόδιο για τους πρωταθλητές Ελλάδας. Τί παίχτηκε με τη μεταγραφή που έχουν στα σκαριά οι Πειραιώτες;

27.06.2017 - 18:28
Aυτόν τον παίκτη "καθάρισε" απρόσμενα ο Μίχελ - Έρχεται ο διάδοχος – "Βράζει" ο κόσμος του ΠΑΟΚ...

Τι συνέβη στη Θεσσαλονίκη με βασικότατο άσο και μαζεύει τα πράγματά του; Γιατί τον διώχνει ο Σλοβάκος τεχνικός διευθυντής και γιατί αντιδρούν οι οπαδοί του Δικεφάλου;

27.06.2017 - 13:00
Εμφάνιση – έκπληξη του Σάκη Τανιμανίδη πριν το τέλος του Survivor! Που θα τον δούμε απόψε το βράδυ; (BINTEO)

Τα γυρίσματα του Survivor στον Άγιο Δομίνικο ολοκληρώθηκαν την περασμένη εβδομάδα και ο Σάκης Τανιμανίδης έχει επιστρέψει στην Ελλάδα, ωστόσο, μέχρι τον τελικό, οι υποχρεώσεις του δεν σταματούν και, μάλιστα, ετοιμάζεται να μας ξαφνιάσει.

27.06.2017 - 20:41
Οι πρώτοι... υποψήφιοι προς αποχώρηση από τον Ολυμπιακό - Τα ονόματα που κυκλοφόρησαν!

Η αποστολή του Ολυμπιακού επιστρέφει το βράδυ της Τρίτης από το Ζέεφελντ και αρχής γενομένης από το πρωί της Τετάρτης ο μεταγραφικός σχεδιασμός των «ερυθρόλευκων» θα μπει στην τελική του ευθεία.

27.06.2017 - 20:35
Έξι «κουφά» συμπτώματα μετά τον οργασμό!

Τί μπορεί να συμβεί μετά από την κορύφωη του πάθους στο σεξ;

27.06.2017 - 20:30
Πάντρεψε την κόρη του και "λύγισε" ο Ριβάλντο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Βραζιλιάνος σούπερ σταρ παρέδωσε την κόρη του στον εκλεκτό της καρδιάς της και εξέφρασε τα συναισθήματά του με ένα συγκηνιτικό μήνυμα!

27.06.2017 - 20:24

Τελευταία Νέα