Facebook Pixel Ολυμπιακός: Τα... άκουσε ο Μπαρτζώκας για Κάνααν - "Παλαιστής" ΜακΚίσικ!
| 2024-04-15 23:47:00

Τα... άκουσε ο Μπαρτζώκας για Κάνααν: "Λίγος σεβασμός, πες μας έναν λόγο - Παλαιστής ΜακΚίσικ... δρόμο οι 4"!

"Γκρίνια" για τις αποφάσεις του προπονητή των Πειραιωτών, μετά την ήττα από τον Παναθηναϊκό στο ντέρμπι του ΟΑΚΑ.

Προβληματισμένοι είναι οι Ολυμπιακοί με τον τρόπο που έχασε η ομάδα τους με 77-71 από τον Παναθηναϊκό στο ντέρμπι του ΟΑΚΑ. Οι φίλοι τον Πειραιωτών ήθελαν νίκη, ώστε να έχουν ελπίδες για το πλεονέκτημα έδρας στα πλέι οφ, με κάποιους εξ αυτών στα social media να ασκούν κριτική ακόμα και στον Γιώργο Μπαρτζώκα επειδή «ξέχασε» στον πάγκο, στο τέταρτο δεκάλεπτο τον Κάναν.

Το Sportdog συγκέντρωσε τα χαρακτηριστικότερα σχόλια και σας τα παρουσιάζει:

Απογοητευτική εικόνα της ομάδας χωρίς πάθος σήμερα …

Όλα κομπλέ, το ΜΠΡΕΙΚ να το κάνουμε στους τελικούς. Ρε κοουτς όμως αυτό το πράγμα με τον Κάναν που κανείς δεν έχει λογική

Η μπάλα έπρεπε να είναι στο ζωγραφιστό. Επίσης ο Κάναν γιατί δεν έπαιξε ένα ολόκληρο δεκάλεπτο ; Αστεία ήττα. Αλλά κάτι θα ξέρει ο κοουτς

Ίδιος αγώνας με τον προηγούμενο εκεί μέσα. Αλλά αυτή τη φορά δεν σηκώθηκε ένας βοηθός Μποζίκας Παππάς ΕΝΑΣ να πει στον σκακιστή να βάλει τον πιο καυτό παίκτη μας τον Κανααν (15 πόντοι). Έλεος με αυτό το αίσχος, ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΛΕΠΤΌ ΔΕΝ ΈΠΑΙΞΕ Ο ΚΑΝΑΑΝ ΣΤΗΝ 4ΗΗΗΗ!!!! Οι βοηθοί είστε στον πάγκο για να προτείνετε, δεν είστε γλάστρες!! Αίσχος!!

Πες μου ένα λόγο ρε Μπαρτζόκα που τον καλύτερο σου παίκτη που τα βάζει όλα για 2 συνεχόμενα ματς τον έχεις έξω όλη την τελευταία περίοδο....μια εξήγηση κάποιος....

Αδιάφορο ματς ..αλλά ρε κοουτς ο Κάναν σήμερα έξω όλο το 4ο δεκάλεπτο …

Ο λόγος που άφησες έξω 15 λεπτά τον Κανααν ρε κοουτς;

Σήμερα πραγματικά δεν κατάλαβα γιατί δεν έπαιξε ο Κααναν καθόλου στο 4ο δεκάλεπτο...

Όλα καλά αλλά ρε κοουτς είναι δυνατόν να θες σουτ και να αφήνεις έξω τον κάναν όλη την 4η περίοδο; Και να μου έχεις μέσα ένα ΜακΚισικ που μακάρι και να ήξερε και αυτός τι κάνει φέτος

Κανενα νέο από Κααναν έχουμε στην 4η περιοδο; ή με παλαιστή ΜακΚίσικ είμαστε κομπλε;

Γιατι ο Κααναν εξω παλι; Επειδη δεν του ανανεωνετε το συμβολαιο δεν θελετε να φανει τι παιχνιδαρες κανει τελευταια;