Facebook Pixel Άσε την μπάλα και μπες στην κουζίνα σου κοπελιά! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2016-08-01 18:32:00

Άσε την μπάλα και μπες στην κουζίνα σου κοπελιά! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν υπάρχει το γκολ που έχασε Ισπανίδα ποδοσφαιρίστρια στον τελικό του Euro U-19 γυναικών κόντρα στη Γαλλία.

Οι “τρικολόρ” προηγούταν 2-1 και η Ισπανία πίεζε για την ισοφάριση. Στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων οι “φούριας ρόχας” έχασαν απίστευτη ευκαιρία για να ισοφαρίσουν. Ύστερα από σουτ και ασταθής απόκρουση της τερματοφύλακος, η Γκαρσία επανέκτησε την μπάλα αλλά παρότι ήταν μόνη με το άδειο τέρμα την έστειλα ψηλά άουτ.

Η ίδια παίκτρια εν τω μεταξύ έχασε πέναλτι στο 53ο λεπτό. Στο τέλος οι Γαλλίδες νίκησαν και η τύπισσα αναδείχτηκε αρνητική πρωταγωνίστρια της ομάδας της. Πλέον μπορεί να επιστρέψει στην κουζίνα της, γιατί από μπάλα δεν έχει μυρουδιά...