Facebook Pixel Το "ανύπαρκτο" πέναλτι στον Λέτο! Δείτε καρέ – καρέ την φάση (ΦΩΤΟ-ΒΙΝΤΕΟ)
| 2017-04-06 19:00:00

Το "ανύπαρκτο" πέναλτι στον Λέτο! Δείτε καρέ – καρέ την φάση (ΦΩΤΟ-ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Παναθηναϊκός... καθάρισε τον Πανιώνιο με το εύστοχο πέναλτι του Μπεργκ στο 74ο λεπτό, το οποίο… κέρδισε ο Αργεντινός από το μαρκάρισμα του Τασουλή.

Με πέναλτι που ήταν αρκετά «αυστηρό» και για το οποίο διαμαρτυρήθηκαν έντονα οι φιλοξενούμενοι, άνοιξε το σκορ κόντρα στον Πανιώνιο στο 74ο λεπτό ο Παναθηναϊκός, σε ματς που νίκησε τελικά με 1-0.

Ο Λέτο κινήθηκε έξυπνα μέσα στην περιοχή, άνοιξε την μπάλα και μόλις είδε τον Τασουλή να απλώνει το πόδι του, τον… ακούμπησε και έπεσε στο χορτάρι, με τον διαιτητή Γκράνα να δείχνει την άσπρη βούλα.

Δείτε το ΒΙΝΤΕΟ της φάσης ΕΔΩ και παρακάτω τις φωτογραφίες:

*** Στο πρώτο ημίχρονο πάντως, υπήρξε μία φάση όπου ο Μπεργκ έξαλλος... όρμησε στον διαιτητή και ζήτησε πέναλτι σε μαρκάρισμα του Ρισβάνη μέσα στην περιοχή Δείτε ΦΩΤΟ και ΒΙΝΤΕΟ εδω!