sportdog dog

Ο "κόφτης" και το μπικίνι που τρέλαναν τη Μύκονο! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο "κόφτης" και το μπικίνι που τρέλαναν τη Μύκονο! (ΒΙΝΤΕΟ)
18.07.2016 - 10:01

Εμφανίστηκαν ξαφνικά στην παραλία και προκάλσαν εγκεφαλικά με την παρουσία τους...

Η κοπέλα που θα δείτε στο βίντεο του Mykonos Live Tv είναι εκείνη η γυναικεία μορφή που έχουμε στο μυαλό μας ότι θα εμφανιστεί σαν σε οπτασία μπροστά μας, θα την κυνηγάμε πάνω στην άμμο και μόλις την φτάσουμε και απλώσουμε το χέρι μας θα εξαφανιστεί και θα γίνει μια μακρινή σκιά στον ορίζοντα.

Σίγουρα θα σκέφτεστε τί έχουμε πιει και τα λέμε όλα αυτά. Είπαμε, η κοπέλα είναι μεθυστική. Με τέτοιο πρωτότυπο μπικίνι που μόνο στην Μύκονο βλέπεις, είναι να μην μεθάς, να χάνεις τα λόγια σου και μην ξέρεις τι λες;

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Ο "Στράμα" είναι... εδώ! - Ο άγνωστος ρόλος του στα «πράσινα» μεταγραφικά του Ιανουαρίου!

Μπορεί να μην κάθεται πλέον στον πάγκο της ομάδας, αλλά ο Αντρέα Στραματσόνι μένει στο "τριφύλλι" αναλαμβάνοντας έναν ειδικό ρόλο στο πλάι του Γιάννη Αλαφούζου! 

07.12.2016 - 22:20
Θα είναι ο Σαββίδης στην Τούμπα μετά το «ντρέπομαι, δεν ξανάρχομαι»; - Το ψάξαμε και έχουμε την απάντηση

Θα κάνει πράξη την απειλή που ξεστόμισε μετά την ήττα από τον Ατρόμητο ο ισχυρός άνδρας του ΠΑΟΚ; Το SportDog έχει το παρασκήνιο!

07.12.2016 - 23:40
Ποιος Ιμπάρμπο; Άλλους τέσσερις διώχνει από ΠΑΟ ο Ουζουνίδης – Αυτόν τον βασικό δεν έχει σε εκτίμηση!

Σκούπα και φαράσι θα πάρει ο Έλληνας τεχνικός το Γενάρη! Ποιοι παίκτες βρίσκονται στην πόρτα της εξόδου και ποιοι υπό αυστηρή κρίση; Το πρώτο μέρος ενός "καυτού" ρεπορτάζ...

07.12.2016 - 13:30
Ποιοι πέρασαν στους "16" και ποιοι "φλερτάρουν" με Ολυμπιακό-ΠΑΟΚ στο Europa League!

"Ερυθρολευκοι" και "ασπρόμαυροι" αναμένουν τους αντιπάλους τους! Ο SportDog παρουσιάζει τις ομάδες που πέρασαν στην επόμενη φάση του Champions League και αυτές που είναι υποψήφιες να αναμετρηθούν με τις ελληνικές στην άλλη διοργάνωση.

07.12.2016 - 23:43
ΟΛΑ ΤΑ ΓΚΟΛ του Τσάμπιονς Λιγκ - Γκολάρες από Λεβερκούζεν-Πόρτο, μεγάλη νίκη Λέγκια, χαμός στη Μαδρίτη! (BINTEO)

Ο SportDog σάς προσφέρει στο... πιάτο όλα τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις της βραδιάς!

08.12.2016 - 00:02
Σοκάρει το "στήσιμο" της Μάγκυς στο instagram - Φωτό που κάνει θραύση!

Η Μάγκυ Χαραλαμπίδου δεν καταλαβαίνει από ηλικίες και λίγο πριν πατήσει τα 50 διατηρεί κορμί... θανατηφόρο και μια "πίσω κίνηση" πέρα από κάθε λογική! Δείτε την τελευταία της ανάρτηση και θα πάθετε πλάκα!

07.12.2016 - 23:59
Όταν η Στικούδη τρέλανε τους φωτογράφους...

Η σέξι τραγουδίστρια πόζαρε με το τολμηρό σύνολό της στους φωτογράφους και με λάγνο βλέμμα μαγνήτισε πάνω της όλα τα φλας.

07.12.2016 - 23:52
Έτσι βομβάρδισε την Ουγγαρία η ΑΕΚ! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τα επίσημα highlighs και πως η Ένωση επικράτησε της Ζολνόκι.

07.12.2016 - 23:50

Τελευταία Νέα