sportdog dog

Πόζα - κόλαφος της Παρίση, ανάβει φωτιές!

Πόζα - κόλαφος της Παρίση, ανάβει φωτιές!
29.07.2016 - 21:05

Η Πατρινιά τραγουδίστρια ξέρει τον τρόπο για να τραβήξει πάνω της τα φωώτα της δημοσιότητας...

Η Ειρήνη Παρίση προκαλεί συνεχόμενα "εγκεφαλικά" με τις εμφανίσεις της πάνω στις πίστες, αλλά και όχι μόνο, αφού συνηθίζει να ποστάρει καυτές φωτογραφίες της από διάφορα σημεία του σπιτιού της!

Δείτε μερικές από τις καλύτερες φωτογραφίες της...

***ΔΕΙΤΕ ΚΙ ΑΥΤΟ: Ηθοποιός του Mega με σούπερ πίσω όψη στη Μύκονο!

 

eirini_parisi_okokoras_1 - Αντίγραφο

eirini_parisi_okokoras_1

 

Kzsphmzj

 

Hc28wbzr

 

9rjna834

 

0qbnxlkn

 

Phgjhfn5

 

Tgszkxjk

 

Dndbpu5y

 

Xclzsxdm

 

9fvtsylf

 

Nc815dxo

 

image host

 

3o0j54nc

 

Ksustqly

Jp1nkhlc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eirini-Parisi-Hot-Bikini-2016-Kanoni-1

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

"Είναι επικίνδυνος, αλλά να προσέξει ο Ολυμπιακός γιατί είναι μεγάλο θέμα η συμπεριφορά του"!

Ένας πρώην Πράσινος, αλλά και άριστος γνώστης του τουρκικού ποδοσφαίρου, αναλύει στο SportDog τα υπέρ και κατά του Εμενίκε, που απασχολεί έντονα τους Πειραιώτες.

28.06.2017 - 20:02
"Φέρνει" σούπερ φορ ο ...Μπεργκ στον Παναθηναϊκό - "Έκλεισαν" δύο παίκτες – Θα γίνει μεγάλη επιστροφή;

Πώς ο Σουηδός είναι έτοιμος να «στείλει» επιθετικό από το πάνω ράφι στην πρώην, πλέον, ομάδα του; Ποιοι άσοι προβάρουν τα πράσινα και τι ισχύει με τον νέο τεχνικό διευθυντή...

28.06.2017 - 15:15
Νέο κύμα αποχωρήσεων στον ΠΑΟΚ – Φεύγουν δύο ακόμα Έλληνες άσοι - Γιατί τους "διώχνει" ο Μίχελ!

Ποιοι παίκτες του δικεφάλου του βορρά αναμένεται να «αποχαιρετήσουν» σύντομα τη Θεσσαλονίκη και για ποιο λόγο; Πού θα πάρουν μεταγραφή; Διαβάστε στο sportdog.gr. 

28.06.2017 - 13:30
Έτσι "γκρεμίζει" το ΟΑΚΑ ο Γιαννακόπουλος - "Θηρίο" από το NBA, φτιάχνει τρομερό δίδυμο με Μπουρούση!

Ποιος εξαιρετικός σέντερ, που έχει σημαντική και πολυετή παρουσία στον «μαγικό κόσμο», έχει μπει στο στόχαστρο του Τσάβι Πασκουάλ; Tο SportDog.gr κάνει τη μεγάλη αποκάλυψη.

28.06.2017 - 10:00
ΣΕΙΣΜΟΣ: Πασίγνωστη Ελληνίδα στη νέα ερωτική ταινία του Σειρηνάκη!

Πρόκειται για κορυφαίο μοντέλο που πριν από λίγα χρόνια σάρωνε σε πασαρέλες τόσο του εξωτερικού όσο και της χώρας μας.
 

28.06.2017 - 20:46
Οι Ιταλοί τον έστελναν στην ΑΕΚ τώρα «ακούγεται» για Ολυμπιακό

«Έπαιξε» πέρσι στο κιτρινόμαυρο και στο ερυθρόλευκο ρεπορτάζ. Τον επανέφεραν και φέτος. Κάτι περίεργο συμβαίνει με τον επιθετικό, για τον οποίο είναι μονίμως ελληνικός στόχος.

28.06.2017 - 20:40
Νέο επεισόδιο στο "σίριαλ" με Ντίντακ...

AEK και Εσπανιόλ ήρθαν σε επαφή για το θέμα του Καταλανού μπακ και την προσέγγιση της ομάδας της Βαρκελώνης. 

28.06.2017 - 20:34
Οι ατάκες Μπεργκ για την… Μπαρτσελόνα της Ασίας, τα χρήματα και την «βοήθεια» στον Παναθηναϊκό!

OΣουηδός άσος μιλάει για τους λόγους που επέλεξε να αφήσει το Τριφύλλι για την Αλαΐν, απαντάει με ειλικρίνεια για τα χρήματα που του έδωσαν, ενώ αναφέρεται τόσο στο παρελθόν όσο και στο μέλλον των Πρασίνων.

28.06.2017 - 20:31

Τελευταία Νέα