sportdog dog

«Το στόμα του Αλεξανδράκη βρώμαγε όταν με φιλούσε στις…» – Ποια το είπε;

«Το στόμα του Αλεξανδράκη βρώμαγε όταν με φιλούσε στις…» – Ποια το είπε;
17.04.2016 - 10:00

Δεν δίστασε να μοιραστεί με το κοινό την αλήθεια της. Έντεκα χρόνια έχουν περάσει από την ημέρα που ο καρδιοκατακτητής του ελληνικού κινηματογράφου Αλέκος Αλεξανδράκης έφυγε από τη ζωή και οι αποκαλύψεις για εκείνον δεν έχουν τελειωμό. 

Η συνάδλεφός του Κατερίνα Χέλμη, μιλώντας στην εκπομπή στα «Καλά Καθούμενα» μίλησε για την εμπειρία της με τον Αλέκο Αλεξανδράκη σε ένα γύρισμα όταν έπρεπε να τον φιλήσει στο στόμα.

«Κάποτε με ρώτησαν πώς ένιωσα με τον Αλεξανδράκη όταν πρωτόπαιξα στον “Μπάρμπα Γιάννη Κανατά”. Είχαμε μία περίπτυξη και ένα φιλί, ούτε με ενδιέφερε τότε ο Αλεξανδράκης. Με φίλησε και τους είπα ότι μύριζε το στόμα του από τα τσιγάρα», ανέφερε χαρακτηριστικά, αφήνοντας τους πάντες άφωνους. Δείτε στο βίντεο τι άλλο αποκάλυψε για εκείνον και θα πάθετε πλάκα.

Πηγή: youweekly.gr

Τελευταία Σχόλια

Σχόλια σε greeklish δεν θα δημοσιεύονται!

Σχετικά

Φουλάρει για μεταγραφές η ΑΕΚ, στην αντεπίθεση ο «Τίγρης» - Αυτούς θέλει να φέρει τον Γενάρη!

Στην Ένωση περιμένουν… πώς και πώς τη χειμερινή μεταγραφική περίοδο, καθώς ήδη έχουν πάρει τις αποφάσεις τους. Διαβάστε τι έχει ζητήσει ο Μελισσανίδης και ποιοι έρχονται!

10.12.2016 - 21:50
Γιατί τέτοια ξινίλα ρε Αλμέιδα;

Ο Πορτογάλος που είδε τον Πέκχαρτ να βρίσκει δίχτυα, έβγαλε μία απίστευτη... ξενέρα, αφού βρέθηκε κοντά στο σκοράρισμα, αλλά ατύχησε!

10.12.2016 - 23:20
ΑΠΙΘΑΝΟΣ Κούγιας! Τα… έχωσε στους παίκτες του on camera για τα ξενύχτια μέχρι τα ξημερώματα (BINTEO)

Μετά την ήττα από την Ξάνθη, ο πρόεδρος της ΑΕΛ, μίλησε στους ποδοσφαιριστές του για αδιαφορία και ξενύχτια και τους ενημέρωσε, πως κάποιοι θα έπρεπε ήδη να ψάχνουν ομάδα. Μάλιστα, ανέβασε το βίντεο και στην σελίδα της ΑΕΛ στο Facebook!

10.12.2016 - 22:34
Πρώην άσος του Παναθηναϊκού και του ΠΑΟΚ παντρεύεται αυτή την κορμάρα – Δείτε φωτογραφίες!

Τα κατάφερε επιτέλους και η εντυπωσιακή τραγουδίστρια είπε το μεγάλο «ναι». Διαβάστε ποιος είναι και …απολαύστε την κορμάρα που χαίρεται.

10.12.2016 - 21:34
Αυτό αναδείχθηκε κορυφαίο αυτοκίνητο της χρονιάς στην Ελλάδα

Οι επαγγελματίες δημοσιογράφοι μέλη του ανεξάρτητου δημοσιογραφικού θεσμού «Αυτοκίνητο της Χρονιάς για την Ελλάδα» επέλεξαν το κορυφαίο αυτοκίνητο ανάμεσα στα δέκα που είχαν περάσει στην τελική φάση.

11.12.2016 - 08:09
Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις της Κυριακής (11/12)

Φουλ ποδόσφαιρο σε Ελλάδα (17:15 Novasports2HD ΠΑΟΚ-Πλατανιάς και 19:30 Novasports1HD Ατρόμητος-Παναθηναϊκός) και Ευρώπη, ενώ το βράδυ έχει και Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (21:30 Novasports2HD)

11.12.2016 - 08:02
Καλός καιρός αλλά με ψύχρα

Την Κυριακή, 11 Δεκεμβρίου 2016 αναμένεται γενικά αίθριος καιρός σε όλη τη χώρα και μόνο προς το βράδυ θα αναπτυχθούν νεφώσεις στα δυτικά και νότια

11.12.2016 - 07:55
Ξέσπασμα Ελληνίδας παρουσιάστριας για διαιτητή και κόσμο: «Ένιωσα την απόλυτη ντροπή στο γήπεδο»! (ΦΩΤΟ)

Τρελάθηκε με όσα έγιναν στην αναμέτρηση του Σαββάτου και τα… έχωσε πολύ άγρια στο Facebook. Δείτε την ανάρτησή της!

11.12.2016 - 00:02

Τελευταία Νέα