Μετά από την καταρρακτώδη βροχή και τις βροντές, ήρθε αργά το απόγευμα και λίγο πριν σουρουπώσει η πιο όμορφη έκπληξη. Ένα ουράνιο τόξο που πραγματικά σε άφηνε έκθαμβο. Απίστευτη ομορφιά και ποδαρικό με το δεξί...
Μετά τις βροντές, η μαγεία της Αθήνας
| 02/01/11 - 19:45
Είχαμε πάει σήμερα το μεσημέρι μια επίσκεψη για τα "χρόνια πολλά" σε ένα φίλο που γιόρταζε στα Νότια Προάστια και κοιτάξτε πόσο τυχεροί ήμασταν.
![Μετά τις βροντές, η μαγεία της Αθήνας](https://media.sportdog.gr/storage/photos/c_1050px_600px/202302/sportdogmainjpg.jpg)