Ο γενικός διευθυντής των Ράπιντς, Τζεφ Πλας παρέδωσε στον πρόεδρο των Ηνωμένων Πολιτειών μία φανέλα με τον αριθμό 10, τονίζοντάς του πως αυτό το νούμερο καταλήγει στον αρχηγό της ομάδας. Και ο Ομπάμα του απάντησε με χιούμορ: «Ναι, είμαι εγώ και ο Μέσι!».
«Είμαι εγώ και ο Μέσι!»
| 29/06/11 - 10:41
Ο Μπάρακ Ομπάμα δέχθηκε στον Λευκό Οίκο τους παίκτες και την τεχνική ηγεσία των Κολοράντο Ράμπιντς, με αφορμή την κατάκτηση του πρωταθλήματος MLS και έδειξε πως παρακολουθεί ποδόσφαιρο...
![«Είμαι εγώ και ο Μέσι!»](https://media.sportdog.gr/storage/photos/c_1050px_600px/202302/sportdogmainjpg.jpg)