Facebook Pixel Έτσι ισοφάρισε η ΑΕΚ! Δείτε πως κέρδισε πέναλτι ο Αραούχο - Παραλίγο να το πιάσει ο Διούδης
| 2022-03-13 20:31:00

Έτσι ισοφάρισε η ΑΕΚ! Δείτε πως κέρδισε πέναλτι ο Αραούχο - Παραλίγο να το πιάσει ο Διούδης (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ντέρμπι της Λεωφόρου είναι στο 1-1 στο ημίχρονο.

Παναθηναϊκός και ΑΕΚ είναι ισόπαλοι 1-1 στο ημίχρονο της πρεμιέρας των πλέι οφ της Super League.

Το Τριφύλλι προηγήθηκε με τον Αϊτόρ στο 4', η ΑΕΚ όμως που ήταν ανώτερη, δεν μπόρεσε να αξιοποιήσει τις καλές της στιγμές.

Στο τέλος του ημιχρόνου όμως ο Αραούχο κέρδισε πέναλτι με τον Διούδη να τον ανατρέπει. Ο Άμραμπατ ευστόχησε από τα 11 βήματα, αν και ο τερματοφύλακας του Παναθηναϊκού βρέθηκε πολύ κοντά στην απόκρουση.