90+3` Λήξη του αγώνα

89' Ο Ανδράλας μπαίνει στη θέση του Κολοβού

87` Ο Διαμαντάκος βρήκε αριστερά στην περιοχή τον Αραβίδη που σούταρε η μπάλα κόντραρε και κατέληξε στα δίχτυα του Αντίλοβιτς!

82` Εκτέλεση φάουλ του Παπαδόπουλου από αριστερά έξω από την περιοχή, απέκρουσε ο Περιστερίδης

77' Κίτρινη στον Κούρο

77' Ο Μακρυδημήτρης στη θέση του Λαδάκη

76' Ο Ρόκας στη θέση του Ρόβα

66` O Διαμαντάκος στη θέση του Σάμαρη

64` Κίτρινη στον Σαρακατσάνο

58` Ο Κυβελίδης με πολύ ωραία μπαλιά βρήκε τον Μουνάφο που με σουτ στην κλειστή γωνία νίκησε τον Γουναρίδη για το 1-1!

51` Ο Κολοβός έκανε το δυνατό σουτ έξω από την περιοχή, όμως η μπάλα σταμάτησε στο δοκάρι του Αντίλοβιτς!

49` Κίτρινη στον Αυλωνίτη

47` Ο Σαρακατσάνος έπιασε το σουτ μέσα στην περιοχή, ο Περιστερίδης έκανε πολύ κακή έξοδο και τελευταία στιγμή ο Ρόβας πάνω στη γραμμή έδιωξε την μπάλα!

46` Έναρξη δευτέρου μέρους

46' Ο Κυβελίδης στη θέση του Βαϊρουά

45` Λήξη πρώτου μέρους

43' Φάουλ Σάμαρη από αριστερά, ο Αντίλοβιτς πετάχτηκε στο δεξί παραθυράκι της εστίας του και έδιωξε εντυπωσιακά σε κόρνερ

42` Κίτρινη στον Σκλιοπίδη

31' Αντεπίθεση του Πανιωνίου, ο Κολοβός με διαδοχικές ντρίμπλες άφησε πίσω του τον Σκλιοπίδη και σέντραρε από τα αριστερά, ο Αραβίδης δεν μπόρεσε να σπρώξει την μπάλα στα δίχτυα

22` Ο Βαϊρουά έστρωσε τη μπάλα στον Λαδάκη, με τον τελευταίο να κάνει αδύναμο σουτ και ο Περιστερίδης να μπλοκάρει

18` Παράλληλη μπαλιά από δεξιά από τον Σπυρόπουλο, ο Αραβίδης πετάχτηκε στο πρώτο δοκάρι και με σουτ έκανε το 0-1

9` Ο Γουνδουλάκης εκτέλεσε το φάουλ, ο Αντίλοβιτς έπεσε στην αντίθετη γωνία και έδιωξε

7` Ο Βαϊροουά μπαίνει στον αγωνιστικό χώρο αντί του Αντίλοβιτς

6` Ο Κολοβός βγήκε μόνος προς την εστία του Πανθρακικού, ο Αθανασιάδης βγήκε τον ανέτρεψε εκτός περιοχής και ο διαιτητής του αγώνα του έδειξε την κόκκινη κάρτα