Facebook Pixel Κακός Άρης, τραγικός Γιάχος!
Life
| 2012-03-12 01:45:00

Κακός Άρης, τραγικός Γιάχος!

Ο Χρύσανθος Τσαλτίδης γράφει στο blog του για την κακή εμφάνιση του Άρη, αλλά τον ακόμα πιο τραγικό διαιτητή Γιάχο που δεν έδωσε μαρς πέναλτι στους «κίτρινους» ούτε στο 3-0.

Ο ΑΡΗΣ που παρουσιάστηκε στο Καραισκάκη δεν ήταν αυτός που είχαμε συνηθίσει το τελευταίο χρονικό διάστημα και είχε οδηγήσει σε ένα σερί 9 αγώνων χωρίς ήττα.

Ο Μασάδο επέλεξε στο συγκεκριμένο παιχνίδι να παρατάξει την ομάδα με 3 αλλαγές βασικών παικτών (Φατί, Ουμπίντες, Βελλίδης έμειναν έξω, αλλά είχε τον λόγο του ο Πορτογάλος) τους οποίους κράτησε στον πάγκο και παράλληλα είχε να αντιμετωπίσει και την απουσία των Μίσελ, Τριανταφυλλάκου, Καζναφέρη.

Δεν υπήρχε ΑΡΗΣ στο γήπεδο στο πρώτο ημίχρονο κι αυτό συμβαίνει για δεύτερο συνεχόμενο αγώνα.
Ο Ολυμπιακός ήταν κυρίαρχος στο πρώτο ημίχρονο, αλλά θα πρέπει να αντιληφθούν και οι φίλοι του ότι για να κερδίσει θα πρέπει να το κάνει με δίκαιο τρόπο.