Facebook Pixel Live streaming: ΠΑΟΚ – Γάνδη: 0-2 (BINTEO)
| 2017-07-07 18:55:00

Live streaming: ΠΑΟΚ – Γάνδη: 0-2 (BINTEO)

Δείτε σε live εικόνα την εξέλιξη της δεύτερης φιλικής αναμέτρησης του ΠΑΟΚ στο SportDog. Εκπλήξεις από τον Στανόγεβιτς στην αρχική ενδεκάδα.

Το παιχνίδι θα μεταδοθεί τηλεοπτικά μέσω του PAOK TV σε ποιότητα εικόνας ΗD:

90' Τέλος της αναμέτρησης

81' Γκολ για την Γάνδη και 2-0. Ο Σιλλά βγήκε στην πλάτη της άμυνας του ΠΑΟΚ και κέρδισε τον Μελίσσα.

76' Σέντρα του Μακ από τα αριστερά, ο Δεληγιαννίδης πήγε να πάρει την προβολή, κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

Στον πάγκο πλέον οι: Βαρέλα, Σάκχοφ, Κάνιας, Μάτος. Mέσα οι Δημητρίου, Κάτσε, Δεληγιαννίδης, Κουλούρης για τον ΠΑΟΚ

64' Κάθετη μπαλιά του Μακ για τον Ενρίκε, προλαβαίνει και βγαίνει ο τερματοφύλακας της Γάνδης

Ενρίκε, Πέλκας, Μακ στην επίθεση, αντί Κάμπος, Ζάιρο, Πρίγιοβιτς. Μέσα και ο Λεβέκ αντί του Λέοβατς

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

45+1' Τέλος ημιχρόνου

45' Σουτ από τον Κάμπος, απέκρουσε ο τερματοφύλακας της Γάνδης

34' Nέα ευκαιρία για την Γάνδη. O Μελίσσας απέκρουσε εντυπωσιακά το σουτ του Καμπγκούνγκου. Ξανά πρόβλημα από τα αριστερά, όπως και στο γκολ...

31' Γκολ για τη Γάνδη και 1-0. Η άμυνα του ΠΑΟΚ αντιδράει πολύ αργά και ο Ματτόν ολομόναχος στο κέντρο της περιοχής, παίρνει την κεφαλιά και κάνει το 1-0, καθώς ο Μελίσσας αργεί πολύ να πέσει στη γωνία του

25' Χωρίς κάποια μεγάλη φάση κύλησαν τα πρώτα λεπτά της αναμέτρης. Οι παίκτες του ΠΑΟΚ... ψάχνονται με το νέο σύστημα, ενώ η Γάνδη παρότι έχει την κατοχή, δεν μπορεί να απειλήσει.

1' Έναρξη της αναμέτρησης

Κόντρα στη Γάνδη δεν θα αγωνιστούν καθόλου οι Αθανασιάδης, Μπίσεσβαρ και Τσίμιροτ, όπως αποφάσισε ο Α. Στανόγεβιτς.

Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ σε σύστημα 4-3-3: Μελίσσας, Πούγγουρας, Κρέσπο, Βαρέλα, Σάκχοφ, Κάνιας, Λέοβατς, Μάτος, Πρίγιοβιτς, Ζάιρο, Κάμπος.

Στον πάγκο για τον ΠΑΟΚ: Σιαμπάνης, Λεβέκ, Ενρίκε, Κάτσε, Μακ, Κουλούρης, Δεληγιαννίδης, Δημητρίου, Λημνιός, Πέλκας, Πατράλης.

Η ενδεκάδα της Γάνδης: Ρίινε, Γκιγκότ, Βερστράετε, Ματτόν, Σιλλά, Ρενάτο Καρντόσο, Καλού, Ντεγιάεγκερε, Καμπγκούνγκου, Ντέσμετ, Εσίτι.