Αυτή είναι, μέσες-άκρες, η εξήγηση του όρου viral και ένα από τα χαρακτηριστικότερα παραδείγματά της θα μπορούσε να είναι το meme (ελάτε, αυτό το ξέρετε, δεν χρειάζεστε νέα επεξήγηση του ορισμού, έτσι δεν είναι;) που κυκλοφορεί τις τελευταίες ώρες στα social media της χώρας μας.
Σε τι αναφερόμαστε;
Σε κάτι που «ανέβασε» η εκπληκτική σελίδα στο Faceboook «Μιμίδια εις την ελληνικήν», και έφτασε αστραπιαία τα 4.000 likes και καρδούλες. Δείτε τη συνέχεια ΕΔΩ