Facebook Pixel Γιώργος Μπαρτζώκας: Απασφάλισε ο Μπαρτζώκας! Χοντρά μπινελίκια σε τάιμ άουτ του Ολυμπιακού στο Κάουνας (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2022-03-15 23:21:00

Εκτός εαυτού ήταν ο Έλληνας τεχνικός των Ερυθρόλευκων σε τάιμ άουτ της ομάδας του λίγο πριν το τέλος του πρώτου ημιχρόνου στον αγώνα με την Ζαλγκίρις την στιγμή που οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν με 39-37.

Γιώργος Μπαρτζώκας: Μπορεί προς το τέλος του πρώτου μέρους ο Ολυμπιακός να έδειχνε να έχει το μομέντουμ απέναντι στην Ζαλγκίρις όμως τα πάντα άλλαξαν όταν 23'' πριν το ημίχρονο ο Γκιφάι ευστόχησε σε τρίποντο προσπερνώντας με 39-37 στο σκορ.

Κάπου εκεί ο Γιώργος Μπαρτζώκας... απασφάλισε καλώντας τάιμ άουτ ώστε να σχεδιάσει την τελευταία επίθεση των Ερυθρολεύκων ενώ παράλληλα χρησιμοποίησε πολύ σκληρή γλώσσα προς τους παίκτες του, με πολλά... μπινελίκια, για την άμυνα που έπαιξαν.