Facebook Pixel Η Φενέρ γύρισε από το -8 και κέρδισε τη Βίρτους Μπολόνια - ''Πάτησε'' 4αδα η ομάδα του Σάρας! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2024-01-25 22:07:00

Σημαντική νίκη για τους Τούρκους χάρη σε μεγάλο παιχνίδι του Μότλεϊ.

Η Φενέρ πήρε σημαντική νίκη κόντρα στη Βίρτους Μπολόνια χάρη σε φοβερό ματς του Μότλεϊ, με τους Τούρκους να επικρατούν με 88-75!

Η Βίρτους μπήκε καλύτερα στο παιχνίδι και ήταν μπροστά με 21-25 στο φινάλε του δεκαλέπτου, αλλά είχαν απέναντί τους τον εξαιρετικό Μότλεϊ που έκανε τα πάντα για τους γηπεδούχους. Ο Ουίλμπεκιν πήρε μπρος στο δεύτερο δεκάλεπτο για την ομάδα του Σάρας και το σκορ ημιχρόνου ήταν 52-47. Από εκείνο το σημείο και μετά οι Τούρκοι έβαλαν θεμέλια νίκης μπαίνοντας στο τέταρτο δεκάλεπτο με +16!

Τίποτα δεν άλλαξε τελικά και το ματς έληξε με 88-75.

Τα δεκάλεπτα: 21-25, 52-47, 71-55, 88-75