90+4' Τέλος της αναμέτρησης

83'
Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. O Πινδώνης αντικαθιστά τον Ρόκα

74' Γκολ για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Κατσίκης κάνει το συρτό σουτ έξω από την περιοχή, η μπάλα βρίσκει στο δοκάρι και καταλήγει στα δίχτυα για το 1-0.

72'
Αλλαγή για τον Άρη. O Μανιάς αντικαθιστά τον Καραγιάννη

72' Ευκαιρία για τον Άρη, με τον Τριανταφυλλάκο να σουράρει λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

67' Αλλαγή για τον Άρη. O Νταμαρλής αντικαθιστά τον Σουνά

64' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. O Γιένγκα αντικαθιστά τον Γκούρμα

60' Αλλαγή για τον Άρη. O Αγκάνθο αντικαθιστά τον Ίμπεχ

58' Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. O Κατσίκης αντικαθιστά τον Ολίσε

57' Ευκαιρία για τον Άρη! Άστοχη κεφαλιά του Αγγελούδη για τον Άρη Σέντρα του Ίμπεχ από δεξιά

53' Κίτρινη Κάρτα στον Ίμπεχ

49' Άστοχο σουτ του Καπετάνου για τον Ολυμπιακό Βόλου από καλή θέση.

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

45+1' Τέλος ημιχρόνου

44' Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό Βόλου
. Ο Μπρέσκα κάνει πολύ ωραία το σουτ έξω από την περιοχή, όμως ο Μπουζάνης διώνει δύσκολα και εντυπωσιακά σε κόρνερ.

33' Διπλή ευκαιρία για τον Ολυμπιακό Βόλου μετά από κόρνερ, μπλοκάρει ο Μπουζάνης!

32' Φωνάζει δικαίως για πέναλτι ο Βόλος. Ο Κατσιαρός κινήθηκε ωραία μέσα στην περιοχή, έκανε το σουτ, η μπάλα σταμάτησε στο χέρι του Τσουμάλη, όμως ο διαιτητής δεν έδωσε τίποτα.

29'
Κίτρινη Κάρτα στον Πουλίδο

25' Απόλυτα ισορροπημένο το ματς με τις δύο ομάδας να δίνουν πολλές μάχες στη μεσαία γραμμή.

17' Ευκαιρία για τον Άρη. Μετά από εκτέλεση κόρνερ η μπάλα περνάει από όλους, ο Τριανταφυλλάκος κάνει το σουτ, ωστόσο ο Γκίτκος μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα.

12' Κίτρινη Κάρτα στον Οικονομόπουλο

10' Καλύτερος ο Βόλος στα αυτά τα πρώτα λεπτά του ματς

1' Έναρξη της αναμέτρησης