Facebook Pixel Ολυμπιακός - ΑΕΛ: Τα τρία των γηπεδούχων στο πρώτο ημίχρονο (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2019-01-30 20:30:00

Ο Νάτχο μοίραζε, Μασούρας και Φορτούνης εκτελούσαν - Το... πάρτι του Ολυμπιακού με ΑΕΛ (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τα τρία τέρματα του πρώτου ημιχρόνου.

Ο Ολυμπιακός «καθάρισε» από το πρώτο ημίχρονο το παιχνίδι με την ΑΕΛ, καθώς το πρώτο 45λεπτο τον βρήκε να προηγείται με 3-0.

Από καταπληκτική μπαλιά του Νάτχο ο Μασούρας έφυγε τετ α τετ με τον Κρίστινσον και άνοιξε το σκορ μόλις στο 7'. Δείτε το 1-0 ΕΔΩ

Στο 16' οι Ερυθρόλευκοι έφτασαν σε δεύτερο γκολ, καθώς Μιράντα κέρδισε πέναλτι για τράβηγμα του Γκόλια στον Μιράντα και ο Φορτούνης το εκτέλεσε εύστοχα. Δείτε το 2-0 ΕΔΩ

Στο 44' ο Νάτχο έβγαλε ακόμα μια φανταστική κάθετη πάσα για τον Γκερέρο, αυτός γύρισε παράλληλα και ο Φορτούνης πέτυχε ακόμα ένα γκολ για την ομάδα του με κοντινό αριστερό πλασέ. Δείτε το 3-0 ΕΔΩ