Facebook Pixel Ολυμπιακός - Χιλάλ Σουντανί: Σκόραρε με την εθνική Αλγερίας (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2019-11-15 00:42:00

"Καυτός" ο Σουντανί - Σκόραρε και με την εθνική Αλγερίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιστροφή στο εθνόσημο με γκολ για τον άσο του Ολυμπιακού.

Ολυμπιακός - Χιλάλ Σουντανί: Ο επιθετικός του Ολυμπιακού απέδειξε ότι βρίσκεται σε εξαιρετική και με τη φανέλα της εθνικής του ομάδας.

Ο Σουντανί επέστρεψε στην εθνική Αλγερίας μετά από 22 μήνες και δεν χρειάστηκε παρά μόνο πέντε λεπτά για να βρει δίχτυα.

Μπαίνοντας στο ματς με την Ζάμπια στο 81ο λεπτό, ο άσος των Πειραιωτών σκόραρε με αριστερό διαγώνιο σουτ στο 86' για να διαμορφώσει το τελικό 5-0.

Θυμίζουμε ότι ο Σουντανί διανύει εξαιρετική σεζόν, έχοντας πετύχει ήδη πέντε τέρματα με τη φανέλα του Ολυμπιακού στο ελληνικό πρωτάθλημα.