Facebook Pixel Άρης - Βόλος: "Φωτιά" ο Άρης με το Βόλο - Δύο γκολ σε εφτά λεπτά για την ομάδα του Μάντζιου (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2021-08-14 21:04:00

Είκοσι λεπτά χρειάστηκαν οι Κίτρινοι για να ανοίξουν το σκορ στο Κλεάνθης Βικελίδης και μάλιστα το έκαναν με τον Βραζιλιάνο αμυντικό να βάζει το πρώτο, ανεπίσημο, τέρμα του με την ομάδα, ενώ ο Μπερτόγλιο επτά έκανε εύκολα το 2-0

Άρης - Βόλος: Στο 20΄ οι Κίτρινοι ήταν αυτοί που άνοιξαν το σκορ στο φιλικό παιχνίδι που γίνεται στο Κλεάνθης Βικελίδης με αντίπαλη την ομάδα της Μαγνησίας. Μετά από εκτέλεση κόρνερ του Μπρούνο Γκάμα, ο Φαμπιάνο με πλασέ νίκησε τον Κέλεμαν και έκανε το 1-0 για τους γηπεδούχους. Στο 27ο λεπτό ο Μπερτόγλιο διπλασίασε τα τέρματα για τους Κίτρινους με ωραίο πλασέ.