Facebook Pixel ΑΕΚ Β΄ - Ολυμπιακός Β΄: Πέναλτι, απευθείας φάουλ και ανατροπή στο ημίχρονο (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2023-01-13 15:57:00

Τα έχει όλα το ΑΕΚ Β΄ - Ολυμπιακός Β΄: Πέναλτι, απευθείας φάουλ και ανατροπή στο ημίχρονο (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ερυθρόλευκο μπορεί να βρέθηκαν πίσω στο σκορ, ωστόσο έκανε ολική ανατροπή στο πρώτο μέρος με την δεύτερη ομάδα της Ένωσης.

Τρομερή ματσάρα με αρκετές συγκινήσεις το ΑΕΚ Β΄ - Ολυμπιακός Β΄, μιας και μέσα σε ένα ημίχρονο είδαμε ένα απευθείας γκολ με φαουλ, ένα πέναλτι, μια γκολάρα και τους ερυθρόλευκους να κάνουν ανατροπή! Έτσι πήγε στα αποδυτήρια με το υπέρ του 2-1.

Το πέναλτι έκανε ο Χρυσόπουλος στον Ε. Χριστόπουλο για την ΑΕΚ, με τον νεαρό φορ να σκοράρει για το 1-0 της ΑΕΚ Β΄.

Ο Ολυμπιακός ισοφάρισε στο 26΄ με φάουλ του Λιάτσου, με τον τερματοφύλακα της ΑΕΚ να μην έχει την καλύτερη δυνατή αντίδραση.

Το... κερασάκι για τον Ολυμπιακό το έβαλε με γκολάρα ο Λιάτσος κάνονοντας το 2-1!