Facebook Pixel Παναθηναϊκός - Euro 2024: Εξαιρετικός και με ασίστ ο Τσέριν, σε ρηχά νερά ο Βέρμπιτς - Δείτε όλες τους τις ενέργειες (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2023-03-23 19:39:00

Οι δύο παίκτες του Παναθηναϊκού αγωνίστηκαν ως βασικοί στη νίκη της Σλοβενίας επί του Καζακστάν, με τον Τσέριν να παίζει σε ολόκληρο το 90λεπτο και τον Βέρμπιτς να γίνεται αλλαγή στο 70'.

Παναθηναϊκός - Euro 2024: Ο Άνταμ Τσέριν ήταν από τους καλύτερους παίκτες της Σλοβενίας στη νίκη με 2-1 επί του Καζακστάν και μάλιστα έβγαλε την ασίστ για το πρώτο γκολ της ομάδας του.

Όσο για τον Μπέντζαμιν Βέρμπιτς, ήταν κάπως δραστήριος στο πρώτο ημίχρονο, αλλά δεν φάνηκε στο δεύτερο, με αποτέλεσμα να βγει από το ματς στο 70'.