Facebook Pixel Μπάγερν - Ολυμπιακός: 3άρα στο ημίχρονο - Μαγεία Παπακανέλλου με γκολάρα
| 2024-03-12 18:00:00

Ο Ολυμπιακός διέλυσε τη Μπάγερν - Τριάρα στο ημίχρονο - Μαγεία Παπακανέλλου με μυθική γκολάρα! (Vid)

Οι εκπληκτικοί Ερυθρόλευκοι πήραν προβάδισμα τριών γκολ (0-3) από το πρώτο ημίχρονο του προημιτελικού με τη Μπάγερν Μονάχου!

"Πάρτι" έστησε ο Ολυμπιακός στο πρώτο μέρος της αναμέτρησης με τη Μπάγερν, το φινάλε του οποίου τον βρήκε να προηγείται με 3-0!

Ο Μουζακίτης έκανε το 1-0 στο 32΄ μετά από λάθος του αντίπαλου τερματοφύλακα, ο Παπακανέλλος έγινε... Μέσι και σημείωσε ένα φανταστικό γκολ με ατομική ενέργεια στο 37', ενώ ο Κωστούλας "έγραψε" το 3-0 στο 40'