Facebook Pixel Τα τρία γκολ της Μακάμπι που σόκαραν τον Ολυμπιακό (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2024-03-07 20:42:00

Ζητείται... αντίδραση! Τα τρία γκολ της Μακάμπι που σόκαραν τον Ολυμπιακό (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι Ερυθρόλευκοι χρειάζονται μια υπέρβαση για να συνεχίσουν να έχουν ελπίδες πρόκρισης ενόψει της ρεβάνς του Τελ Αβίβ, μετά τα τρία γκολ που δέχθηκαν από την ισραηλινή ομάδα στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα στο Φάληρο!

Ολυμπιακός - Μακάμπι Τελ Αβίβ: Σοκ και... δέος για τους Ερυθρόλευκους στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα με την ισραηλινή ομάδα, μιας και οι φιλοξενούμενοι εκμεταλλεύτηκαν την ολιγωρία της άμυνας των Πειραιωτών και με τους Ζάχαβι (5', 30') και Ζαχάρ (9') κατάφεραν να πετύχουν τρία γκολ και να προηγούνται με 1-3, με τον Ελ Κααμπί να είναι αυτός που μείωσε το σκορ για το σύνολο του Μεντιλίμπαρ.