Facebook Pixel «Άξιζε αλλά προδόθηκε» (ΦΩΤΟ)
| 2011-10-20 21:15:00

«Άξιζε αλλά προδόθηκε» (ΦΩΤΟ)

Έτσι είδαν την ήττα της ΑΕΚ στη Ρωσία από τη Λοκομοτίβ Μόσχας τα ενωσίτικα Media.

Διαβάστε πως διαχειρίστηκαν το θέμα:

AEK365.gr

Άξιζε κάτι καλύτερο η ΑΕΚ

Η Ένωση έχασε άδοξα 3-1 (το γκολ ο Σιαλμάς) στη Μόσχα από τη Λοκομοτίβ - Μοιραίος ξανά ο Μπέλεκ που έχασε απίστευτο τετ α τετ στο 0-0, ενώ είχε και δοκάρι - Η μισή ΑΕΚ πάλεψε σαν θηρίο μέχρι το τελευταίο μέσα στη Μόσχα μέχρι το τελευταίο δευτερόλεπτο.

AEK-live.gr

Δεν της άξιζε η ήττα

Η ΑΕΚ πάλεψε στη Μόσχα, είχε τις ευκαιρίες να πάρει το θετικό αποτέλεσμα, αλλά το πλήρωσε στο δεύτερο ημίχρονο και γνώρισε την ήττα με 3-1 από την Λοκομοτίβ για την 3η αγωνιστική του Europa League.

AEKvoice.gr

Την πρόδωσε η τύχη και η άμυνα

Παρά το πολύ καλό πρώτο ημίχρονο που πραγματοποίησε η ΑΕΚ στη Μόσχα τελικά γνώρισε την ήττα από τη Λοκομοτίβ με 3-1. Οι παίκτες της Ένωσης πάλεψαν μέχρι το τελευταίο λεπτό αλλά η τύχη δεν ήταν με το μέρος τους.