Facebook Pixel Γουλβς – Ολυμπιακός: Π@ρνη μπάλα! Οι ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ χαμένες ευκαιρίες του Ολυμπιακού – Δεν ήθελε να μπει… (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2020-08-07 00:05:00

Γουλβς – Ολυμπιακός: Ο Ολυμπιακός αν και ξεκάθαρα καλύτερος από τη Γουλβς, αποκλείστηκε χάνοντας 1-0 στην Αγγλία και αποχαιρέτησε το Europa League.

Οι Πειραιώτες μετά το πρώτο 20λεπτο ήταν ανώτεροι από τους Άγγλους και χωρίς υπερβολή τους… πάτησαν. Μάλιστα, στο τελευταίο 20λεπτο του αγώνα οι Πειραιώτες «σφυροκοπούσαν» τους γηπεδούχους και άξιζαν έστω ένα γκολ, όμως ήταν άτυχοι.

Δείτε χαρακτηριστικά τις μεγάλες ευκαιρίες των Ελ Αραμπί, Γκιλιέρμε και Χασάν.