Facebook Pixel Αταλάντα - Ολυμπιακός: Ανατροπή μέσα σε δύο λεπτά για Αταλάντα - "Φωνάζει" για την ισοφάριση ο Ολυμπιακός! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2022-02-17 23:33:00

Με γκολ στο 61' και στο 63' η Αταλάντα έκανε την ανατροπή στο ματς, με τους Ερυθρόλευκους να διαμαρτύρονται για το τέρμα της ισοφάρισης.

Αταλάντα - Ολυμπιακός: Με πρωταγωνιστή τον Ντζιμσίτι, που σκόραρε και τα δύο γκολ, η Αταλάντα γύρισε το ματς και πήρε προβάδισμα 2-1 κόντρα στον Ολυμπιακό.

Πάντως, οι Πειραιώτες έχουν δικαιολογημένα παράπονα για το πρώτο γκολ, καθώς το κόρνερ από το οποίο προήλθε φαίνεται να είναι... ανύπαρκτο!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Έστειλε... αδιάβαστη την Αταλάντα με εκπληκτική σουτάρα ο Τικίνιο! (ΒΙΝΤΕΟ)