90+4" Τέλος της αναμέτρησης

89
'Μεγάλη ευκαιρία για την Καλλιθέα με τους γηπεδούχους να καθυστερούν στον αιφνιδιασμό και να μην κάνουν το 3-0

83' Γκολ για την Καλλιθέα. Ο Μαρουκάκης μπαίνει στην περιοχή, κερδίζει τις κόντρες και με ωραίο σουτ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 2-0.

79' Γκολ για την Καλλιθέα. Ο Ντακόλ εκτελεί το πέναλτι με... άνεση και κάνει το 1-0

77' Πέναλτι για την Καλλιθέα. Ο Μαρουκάκης φεύγει στην πλάτη του Βιβιάν, ο αμυντικός τον τραβάει μέσα στην περιοχή και τον ρίχνει στο έδαφος. Καθαρή ανατροπή και δίκαιη η κόκκινη κάρτα στον Βιβιάν.

70' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Γιάννου παίρνει τη θέση του Αθανασιάδη

68' Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Ματσούκας παίρνει τη θέση του Φαγιέ

67' Καλή προσπάθεια και σουτ του Πέλκα με την μπάλα να φεύγει λίγο άουτ

63' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Πέλκας παίρνει τη θέση του Κατσουράνη

61' Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Σταφυλίδης κινείται πολύ ωραία έξω από την περιοχή, κάνει και το σουτ, όμως η μπάλα σταματάει στο δοκάρι.

57' Κίτρινη κάρτα στον Σταύρου

55' Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Λαζάρ με εξαιρετικό τακουνάκι βρίσκει τον Φωτάκη, ωστόσο αυτός από πολύ κοντά πλασάρει άουτ.

50' Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Σταφυλίδης με εξαιρετικό δεξί σουτ, τράνταξε το δοκάρι της Καλλιθέας

46' Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Μαρουκάκης παίρνει τη θέση του Χριστοφιλέα

46' Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

45+2' Τέλος πρώτου ημιχρόνου

44'
Κίτρινη κάρτα στον Κάτσε

37' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Λάζαρ με εξαιρετική κάθετη βγάζει τετ α τετ τον Γεωργιάδη, αλλά αυτός πλασάρε αδύναμα πάνω στον πορτιέρο των γηπεδούχων.

28' Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Πολύ καλή προσπάθεια του Κατσουράνη που ξέφυγε από τον αντίπαλό του έκανε το ωραίο σουτ, στέλνοντας την μπάλα άουτ

25' Υποψία ευκαιρίας από ΠΑΟΚ. Μετά από σέντρα ο Αθανασιάδης παίρνει την κεφαλιά και στην συνέχεια κάνει και το γυριστό, όμως η μπάλα σταματάει στα σώματα.

22'
Μακρινό φάουλ από τον Ντακόλ με την μπάλα να φεύγει λίγο άουτ και τον Γλύκο νε ελέγχει

15' Πέρασε το πρώτο τέταρτο χωρίς τίποτα σπουδαίο. Ο ΠΑΟΚ έχει τον έλεγχο, αλλά όχι τις φάσεις.

8' Πρώτο σουτ στο ματς με τον Κάτσε με την μπάλα μετά από κόντρα να βγαίνει κόρνερ

1' Ξεκίνησε επιτέλους το ματς με περίπου 20 λεπτά καθυστέρηση.

- Ξεκινάει το ματς σε λίγο, καθώς ξεπεράστηκε το πρόβηλμα με την γεννήτρια.