Facebook Pixel Premier League: Ματσάρα το Μπρέντφορντ - Τότεναμ, αλλά χωρίς Κέιν δεν έχει νίκη (ΒΙΝΤΕΟ Highlights)
| 2023-08-13 18:44:00

Ξεκίνησε να ζει χωρίς τον Χάρι Κάειν η Τότεναμ και στο πρώτο ματς για το 2023-24 είχε απώλεια στην έδρα της Μπρέντφορντ

Με ισοπαλία συνδύασε ο Άγγελος Ποστέκογλου το επίσημο ντεμπούτο του στην τεχνική ηγεσία της Τότεναμ... Στο πρώτο παιχνίδι τους στη μετά Χάρι Κέιν εποχή, οι «πετεινοί» αναδείχθηκαν ισόπαλοι 2-2 εκτός έδρας με μια άλλη ομάδα από το Λονδίνο, την Μπρέντφορντ, στο πλαίσιο της πρώτης αγωνιστικής της Premier League. Όλα τα γκολ σημειώθηκαν στο α΄ μέρος, με τους «σπερς» να «ανοίγουν το σκορ» λίγο μετά τη συμπλήρωση του πρώτου δεκαλέπτου και να διαμορφώνουν το τελικό σκορ στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου.