Facebook Pixel Serie A: Ο Μπελότι "έσωσε" τη Ρόμα από νέο... κάζο με Τορίνο - Αποβλήθηκε ξανά ο Μουρίνιο (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2022-11-13 19:40:00

Ο Μάτιτς "έσωσε" τη Ρόμα από νέο... κάζο με Τορίνο - Αποβλήθηκε ξανά ο Μουρίνιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Νέα απώλεια για την Ρόμα, μέσα μάλιστα στο «Ολίμπικο», καθώς έμεινε στο 1-1 με την Τορίνο, στο πλαίσιο της 15ης αγωνιστικής της Serie A.

Serie A: Νέα απώλεια για την Ρόμα, μέσα μάλιστα στο «Ολίμπικο», καθώς έμεινε στο 1-1 με την Τορίνο, στο πλαίσιο της 15ης αγωνιστικής της Serie A, με αποτέλεσμα να μένει πίσω στο κηνύγι της τέταρτης θέσης που οδηγεί στο Champions League.

Η ομάδα του Ζοσέ Μουρίνιο ήταν ξανά μέτρια με τον Πορτογάλο τεχνικό να βλέπει στο 88ο λεπτό την κόκκινη κάρτα από τον διαιτητή για έντονη διαμαρτυρία. Η Τορίνο προηγήθηκε με το γκολ του Λινέτι στο 55ο λεπτό και η Ρόμα ισοφάρισε στο 94' με τον Μάτιτς, ενώ δύο λεπτά νωρίτα ο Μπελότι αστόχησε σε πέναλτι απέναντι στην πρώην ομάδα του.