ΑΕΚ Β: Η ομάδα του Νίκου Παναγιωτάρα είχε κυρίαρχο ρόλο από την αρχή του ματς αλλά ακόμα περισσότερο από το 28ο λεπτό όταν η Ζάκυνθος έμεινε με παίκτη λιγότερο λόγω της αποβολής του τερματοφύλακά της, ο οποίος έπιασε την μπάλα με το χέρι εκτός περιοχής πριν σκοράρει ο Χριστόπουλος.

Η Ζάκυνθος αμυνόταν μαζικά, η ΑΕΚ Β’ έχανε την μια ευκαιρία μετά την άλλη και βρήκε το γκολ που της έδωσε τη νίκη στο 85ο λεπτό όταν μετά από σουτ του Γιούση, η μπάλα χτύπησε στο δοκάρι, στον τερματοφύλακα της Ζακύνθου και κατέληξε στα δίχτυα για το τελικό 1-0 υπέρ της δεύτερης ομάδας της Ένωσης.

ΑΕΚ Β' (Ν. Παναγιωτάρας): Χατζηεμμανουήλ, Ραντόνια, Μιτάι, Λάτσι, Γιαννούτσος, Μπάμπης (61' Τζ. Γκαρσία), Μουστακόπουλος (87' Κορομηλάς), Γερολέμου (68' Ρουκουνάκης), Γιούσης, Κοσίδης (87' Μπούσης), Χριστόπουλος Ευθ. (68' Ιατρούδης)

ΖΑΚΥΝΘΟΣ (Δημήτρης Νόλης): Πατσιογιώργος, Καραμί, Κούνια, Σοάρες (32' Μπαρμπουνόπουλος), Καλλιβωκάς (32' Λαμπρόγλου), Κιτόκο, Νικολακόπουλος, Κοναγκάγια, Μπαζάν, Ρουκουά, Σαούλ