Facebook Pixel Χαμός στην εξέδρα - Επεισόδια και διακοπή στο Νίκη Βόλου - ΑΕΛ - Μάχες σώμα με σώμα! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2023-04-07 17:00:00

Στιγμές έντασης και επεισοδίων εκτυλίχθηκαν στο Πανθεσσαλικό κατά το δεύτερο ημίχρονο της αναμέτρησης Νίκη Βόλου-ΑΕΛ για τη 18η αγωνιστική της Super League 2.

Σκηνές... απείρου κάλλους έλαβαν χώρα στην αναμέτρηση Νίκη Βόλου - ΑΕΛ, οδηγώντας στη διακοπή του αγώνα!

Στο 48ο λεπτό και με το σκορ 1-2 υπέρ των φιλοξενούμενων, οπαδοί των δύο ομάδων, εκμεταλλευόμενοι τα ελλιπή μέτρα ασφαλείας, συγκρούστηκαν μεταξύ της σκεπαστής κερκίδας του σταδίου και του βορείου πετάλου, με τις αρχές να προχωρούν σε ρίψη κρότου λάμψης προκειμένου να ηρεμήσουν τα πνεύματα.

Σημειώνεται ότι η διακοπή κράτησε περίπου 15 λεπτά με τις αποστολές των δύο ομάδων να επιστρέφουν στ' αποδυτήρια ενώ μάλιστα από τα μεγάφωνα ζητήθηκε και η εκκένωση του γηπέδου για να μην υπάρξει οριστική διακοπή.