Facebook Pixel Γαλλία: Τρομερά πράγματα! Τερματοφύλακας έπιασε πέναλτι και σκόραρε μέσα σε λίγα λεπτά (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2023-10-01 11:57:00

Απίστευτο σκηνικό στη Γαλλία καθώς τερματοφύλακας κατάφερε μέσα σε λίγα λεπτά να αποκρούσει πέναλτι και να σκοράρει χαρίζοντας τον βαθμό της ισοπαλίας στην ομάδα του.

Γαλλία: Φοβερό σκηνικό κατά τη διάρκεια του αγώνα της Γ' Κατηγορίας μεταξύ της Αβράνς με την Goal FC, όταν στο 90' οι φιλοξενούμενοι, που ήταν μπροστά στο σκορ με 0-1, κέρδισαν πέναλτι, όμως ο τερματοφύλακας των γηπεδούχων, Αντονί Μπεβ, το απέκρουσε, ενώ δευτερόλεπτα πριν την λήξη κατάφερε και ισοφάρισε σε 1-1 με φοβερή κεφαλιά.