Facebook Pixel Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΚ: "Ανοίγει" κι άλλο ο δρόμος της ΑΕΚ να πάρει τη νίκη στην Τρίπολη - Αποβολή του Καστάνιο για τον Αστέρα (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2023-10-22 17:36:00

Η Ένωση όχι μόνο προηγείται στην Αρκαδία με γκολ του Ελίασον, από τις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, αλλά πλέον βλέπει τους γηπεδούχους να συνεχίζουν με 10 παίκτες.

Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΚ: Ακόμα πιο εύκολο γίνεται το έργο της Ένωσης να φύγει με το διπλό από την Αρκαδία, μιας και ενώ προηγείται με 0-1 με γκολ του Ελίασον, είδε τους γηπεδούχους να συνεχίζουν με 10 ποδοσφαιριστές, αφού στο 52' ο Καστάνιο θα δει δεύτερη κίτρινη κάρτα για φάουλ πάνω στον Τσούμπερ, με αποτέλεσμα αν αποβληθεί από την αναμέτρηση.